Lista ocen FSO Polonez Atu Plus (68) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radek00700@onet.eu
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Witam a więc polonez zepsuł mi się 2 razy w trasie a że robie 30 tys rocznie to nie jest dużo a więc 2 razy regulator napięcia się skonczył (szczotka pękła) i niechciał jechać ;P
~donkrs
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
regulator napięcia wymieniało się raz do roku pompka spryskiwaczy pompa paliwa no i oczywiście jak to w polonezie krzyżaki wału napędowego i blacha :P i byłbym zapomniał rozrusznik
~Łukasz
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Nic poważnego. Wymiany serwisowe: klocki i szczęki przy 90tys było nie potrzebne, ale lampka się świeciała, opony przy 90tys, przy 130tys. wymiana przewodów hamulcowych
~piotreks12@op.pl
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
po 50 tyś.dziurawy wlew paliwa, wymiana tłumika po 30 i 50 tyś 3x wymiany silniczków w przednich szybach ,warcząca linka obrotomierza, niesprawny mechanizm regulacji świateł.
~lubelak
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Niezawodnosc?? hmmm tego sie nieda a napwno nie w moim egzemplazu czesto ale zto male usterki w sumie nie dziwie sie poprzedni wlasciciel zaniedbal go
~pcquattro@tlen.pl
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Od 7 lat jestem posiadaczem niezawodnego auta. Nic się nie zepsulo. Tylko końcówki drążków kierowniczych. Poza tym wszystko oryginalne. Brak korozji.
~grzesliz@op.pl
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
po 50000km, skrzypi pas z tyłu, szyby z przodu zaczeły opadać, czasem świeci się lampka ładowanie akumulatora ale to pewnie tylko szczotki i w zasadzie tyle
~Damian
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Zdarzają się, ale to prosta konstrukcja i samemu można większość napraw wykonać. Nekają mnie wycieki oleju z silnika.
~stefan
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
cały czas się coś psuje, Naprawisz jedną rzecz psuje się następna i tak w kółko było tego tak dużo że nie chce mi się pisac

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartek-841
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
jak narazie wymienilem tytlko alternator (50 zl-uzywany) to poza tym tylko gaz tankuje i czasem paliwa troszke
FSO Polonez Atu Plus