Lista ocen FSO Polonez Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW 1998-2002 (19)

~Krystian Wójcik
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Polonez był kiedyś naszą chlubą. Ludzie go wyśmiewają,plują na niego. Dlaczego? Czy chlubą Polaka powinno być Audi lub Mercedes? Nie mamy już rodzimej marki,więc powinniśmy szanować,dbać i kochać nasze Polonezy.Nigdy nie zamienię go na żadnego niemca lub japończyka,a to z jednego powodu: POLONEZ jest zajebisty.
~pablo_fso
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Samochód dobrze wyposażony ( wspomaganie, parę elektronicznych bajerów, światła przeciwmgielne, dzielone i składane tylne siedzenia, reg. wys. kierownicy itd), niezawodny wbrew pozorom, o przeciętnnych co prawda osiagach ale bezkonkurencyjnie niskich kosztach utrzymania. Nie należy go porównywać do współczesnych konstrukcji.
~specjalista
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Myślę, że to samochód dla ludzi o ograniczonym budżecie. W tej roli sprawdza się znakomicie. Ceny części i niewielka usterkowość (niestety zależy od egzemplarza ale naprawdę generalnie ciężkie usterki zdarzają się rzadko)pozwalają na tanią jazdę. Osiągi do miasta są na styk. Jeszcze mozna nadążyć za ruchem miejskim (w przeciwienstwie np do CC700 czy 126p).Polecam zadbane egzemplarze. Modele plus po 1997 roku są barzdiej cywilizowane ale...
~Sylwek(STACHO)
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Samochód tani w eksploatacji nie wymaga wiedzy inżynieryjnej do naprawy, działa wiele stron internetowych które pomogą nam w naprawie. Dobrze zadbany egzemplarz odwdzięczy się wieloma kilometrami dobrej jazdy, samochód potrafi pracować w ciężkich warunkach co nie doprowadzi do szybkiego zniszczenia. Polecam jako pierwszy samochód!!!
3,3
~garland (at) poczta.fm
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Wiecie... no nie ma wyboru tej jakości w tej cenie. Ale ja bym nie kupił tego auta. Decyzja "sponsorów" była, że auto musi być nowe, a mniejsze nie wchodziło w rachubę, bo muszę dwa razy do roku pociągnąć przyczepę kempingową. Ale JA w salonowej cenie tego auta kupiłbym wtedy (wiosna 2000) wcale nie stare Espero. A tak to muszę jeszcze ze dwa lata pojeździć tym (co najmniej do końca pakietów - do 5 lat), potem zobaczymy
~Pkr
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Było to moje pierwsze auto:). Przestronny, tani w utrzymaniu, na LPG niskie koszty tankowania. Trochę lepiej dopracowany niż Caro Plus którego też posiadałem (np. wlew paliwa w Atu jest już na linkę a nie na kluczyk), może trochę mniej praktyczny z racji tego że to sedan, ale dla mnie bardziej cieszył oko. Długo Polonezów nie posiadałem, ale ogólnie wiem na swoim a bardziej mojego taty doświadczeniu że są naprawdę bezawaryjne, tata miał ich...
~martyna
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Za 4 tys zł dostałam samochód który nie porywa nowoczesnym wyglądem ale okazal się niezawodny i jeszcze nim zamierzam jeździć.
~Damian
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
To moje pierwsze auto i jestem z niego zadowolony. Niezawodny, pojemny i z wyglądu mi sie podobał dopuki tak nie pordzewiał. Troche mało mocy, za dużo pali i hamulce za słabe.
3,2
~donkrs
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
doskonałe auto z duszą idealne dla kogoś kto lubi sobie podłubać przy aucie (bo zawsze jest coś do roboty ).Co do spalania to nie wiem ile palił lałem za 50 zł LPG i 200kilometrów robił przy bardzo zróżnicowanej jeździe
3,2
~lubelak
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
silnik dosc silny i zrywny jak na mase auta i pojemnosc (Silnik)
FSO Polonez Atu Plus