Ocena kierowcy - FSO Polonez Atu Plus

Bombel, 14 lat temu
Silnik 1.6 GSi 84KM 62kW
Rok produkcji 1998
FSO Polonez Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Karoseria : wiadomo - polonez to korozja:)
Nie ma sensu porównanie z innymi modelami. Silnik ogólnie ok. Nie było tragedii, wiadomo demonem prędkości nie był ale też nie było żadnych problemów z eksploatacją
Bardzo przyzwoita, nie ma do czego się przyczepić
nie oszukujmy się, trakcji to auto nie posiada prędkość powyżej 100km/h groziła wypadkiem
Atu plus - super widoczność, niemalże akwarium:)
za dużo przycisków nie było, ale wszystko ułożone z głową.
Bardzo dobra wentylacja całego samochodu, poprzedni właściciel zamontował \"owiewki\" co ułatwiało życie podczas jazdy w deszczu:) Ogrzewanie zaczyna działać dopiero po 15 minutach pracy silnika, ale chyba nikt nie oczekuje w poldku climatroniku:)
Duży wygodny samochód
Głośny jak jasna cholera:)
Jeżeli chodzi o zużycie paliwa to naprawde wszystko zależy od kierowcy! można pisać nie wiadomo co ale jak ktoś chciał to można było jeździć nim całkiem oszczędnie ( szczególnie jeśli była zamontowana instalacja gazowa) na trasie warszawa gdynia ( jazda nocą) uzyskiwałem 9 litrów LPG na 100 km przy średniej prędkości 100-110Km/h. jak jechałem średnio 140-150 km/h to palił jak smok, ok 18 litrow lpg/100km. przy cenach gazu 1.5 pln za litr to tylko lać gaz i jechać. Ceny \"przeglądów\" wiadomo - zależy ile pan Kazimierz powie:) ogólnie bardzo tanie części i bardzo łatwo dostępne. Jedyne co często wymieniałem to krzyżaki w wale napędowym ( co 10 000km) ponieważ niewytrzymywały prędkości powyżej 120 km/h
Jakość do ceny:) poprostu ideał !!! nie ma drugiego takiego auta:) za 2 000 dobrze utrzymany z instalacją gazową:) wiadomo pieniądze małe to i jakość nie rzuca na kolana:) polecam każdemu młodemu kierowcy który dopiero zaczyna swoją przygodę z motoryzacją:) Uwierzcie to auto nauczyło mnie pokory za kierownicą:)
Nigdy mnie nie zawiódł:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 GSi 84KM 62kW [l/100km]