Ocena kierowcy - FSO Polonez Caro

Poloneziarz, 10 miesięcy temu
Rok produkcji 1995
FSO Polonez Caro 1.6 76KM 56kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Inne : moge naprawić sam samochód, ale nie wszystko bo aż tak bardzo to nie umiem. polecam elektrode.
Przeniesienie napędu : przenosi jak w czasie
Polones to na prawde świetny samochud. Kupiłem dla jego od znajommgo . DObrze cies się jeździ dla jego. Ciesze sie ż e, go kupiłęm. wow serio jakby jadons dla ich to jakbys jechal dla jego,,,, a tak serio to jest spoko mam go od pół roku i przejechałem ze 250km. Ale to dlatego, że napraw podejmuje się sam. Ogólnie jak ktoś jest cierpliwy i ma chęci to może być fajny samochód dla pobawienia się, ale trzeba mieć też drugi do normalnej jazdy albo rower. No tylko teraz już są drogie wiec jak chcesz go kupić za 5 tysiecy nawet w dobrym stanie no to współczuje tobie i całej twojej rodzinie. Pozdrawiam Poloneziarz.
super, można go odpalić i jechać tak jak w samochodzie
bez obawień można zmieniać biegi jeśli samochód jest sprawny to daje dużo frajdy
jedzie
ciężko coś powiedzieć na ten temat
no widać dużo
nie wiem gdzie co jest, ale nie jestem przyzwyczajony jeszcze
musiałem wyczyścić nagrzewnice bo jakiś dziadu ją zajebał gównem i no zimą było zimno, ale jak wyczyściłem to było 2/5 polecam
miejsceeee giiiiiitttt
w chuj głośny jest prawie się nie da mówić w środku ale nic dziwnego jak on nie ma w ogóle wygłuszenia
udaje się jeszcze robić rzeczy po taniości ale to trzeba mieć dostęp do odpowiednich ludzi bo inaczej to kroją wszystkich
ja kupiłem tanio bo za 3 patyki no a tera za 3 patyki to nie kupie prestiżowego auta z napędem na tył i w takiej kolorystyce, za 3 patyki to masz średniego golfa 3, a ja mam polskie ae86
jest super powoli sie cos tam pierdoli i powoli sie naprawia
jebie sie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 76KM 56kW [l/100km]