Lista ocen FSO Polonez Kombi (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 1.6 84KM 62kW
W polonezie śmierdzi teraz paliwo, mimo wymiany przewodow do wtryskow nadal smierdzi, z tylu od wlewu do zbiornika cos się urwało plastikowego, nie da sie dokupić, próbowaliśmy skleić- porażka,rozrusznik rzęzi, tłumiki szybko rdzewieją, rdza...
~KrisPK
Kombi 1.6 84KM 62kW
nigdy nie zepsul sie tak ze niewiadomo co sie stalo. a to pasek peknie a to jakies lozysko. jezeli juz cos sie psuje to z mojej winy bo lubie czasmi poszalec albo poprostu nie chce mi sie naprawiac zanim cos powaznego sie stanie
~Aliszer
Kombi 1.6 84KM 62kW
Zawieszenie wytrzymuje na naszych drogach jedną zimę, za wyjątkiem łaczników tylnego stabilizatora które wymieniam średnio co dwa miesiące. Wieczne problemy ze znikającą masą w elektryce.
~gra-bud
Kombi 1.6 84KM 62kW
jestem mechanikiem - wszystko poza elektroniką robię sam - wychodzi tanio, ale jak na razie nic się nie zepsuło
~Staszek
Kombi 1.6 84KM 62kW
problemy z podciśnieniem nawiewu, denerwujące kontrolki zużycia hamulców (wiecznie pękające kabelki)
~Trabi_Fan
Kombi 1.6 84KM 62kW
czasem cos odpadnie, czasem sie urwie, predkosciomierz przeklamuje, poza tym nie narzekam
~Poldex
Kombi 1.6 84KM 62kW
ujdzie...czasem odpadnie jakis drobiazg albo cos sie zatnie ale nie ma powodow do paniki
~andre (andre_t@o2.pl)
Kombi 1.6 84KM 62kW
Co 10tyś km stuki mocowania stabilizatora tylnego - można wymienić. Ciężko otwirające się dzwi, szyby.
~sethxxx
Kombi 1.6 84KM 62kW
tylne zawieszenie spasowane "na sucho", bez smaru, trzeba było rozmontować, nasmarować, bo skrzypi
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Kombi
11,6