Ocena kierowcy - FSO Polonez Truck

łajtar@osiedle.rybnik.net.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 1998
FSO Polonez Truck 1.6 87KM 64kW 1986-1997 - Oceń swoje auto
W sumie kupiłem go za 11 000 tys. zł miał 40 000 km teraz ma 190 tys km i wydalem na naprawy około 2 tys. zł CUDO za te pieniądze powierzchnię ładunkową ma lublina (po przeróbce plandeka 2,65x1,8x1,7 m). Zajechać zajedzie a dużo szybciej mercedesem nie zajedziesz. Dobre radio, muzyczka i hałasu nie słychać ani nie denerwuje.
Jak się zrobi 190 tys. km to nie można narzekać w tym aucie (bez dotykania silnika) a owszem cieknie wszystko ale jak się nie chciało dotykać. A i tak myślę że dojdzie do 230 tys bez problemów aczkolwiek wycieki przydało by się uszczelnić.
ostatnio zaczeła hałasować może trzeba by sprawdzić czy jest olej ale póki jeździ - NIE DOTYKAJ
a z tyłu raz mi wypadło koło z ośką - godzinka 200 zł i po sprawie (200 zł na trasie szło by za 100) ośka się przekręciła parę razy ale powiedzieli że jest prostsza niż z fabryki (stało mi się to przy 40 000 km i dalej jeżdzę na tej samej). luzy w kierownicy raz robiłem
co trzeba to i widać
Raz wypradła mi linka sterowania godzinka i po sprawie.
Wygodny duży, jechałem nim 18 godzin i nie ma problemu. Trzeba dokupić różne uchywty np na napoje itp.
Proponuję owiewki do drzwi - niewiadomo który palant wymyślił drzwi dwuczęściowe. Część z oknami lubi się odchylać - owiewki przeciwdziałają.
NA LPG. Przy tym przebiegu lubi i inne rzeczy zjeść - olej wodę - ale jak się nie chce go pouszczelniać
IDEAŁ
Drobiazgi zawsze się znajdą.
45 000 - wypadnięcie koła tylniego z półośką, 3 akumulatory, 120 000 - luzy w kierownicy 170 000 - sprzęgło. Róźnie inne dupsy które po ignoracji same się naprawiały.
FSO Polonez Truck