Ocena kierowcy - FSO Polonez Truck

Piotr Sz-nek, 18 lat temu
Rok produkcji 1999
FSO Polonez Truck 1.6 87KM 64kW 1986-1997 - Oceń swoje auto
Auto powiem trzyma się drogi , strasznie go rdza bierze . bardzo wolny bo dzis nim 120 to marzenie ... choc realne (z bardzo wieeelkiej góry) ale reszta to.... pfff
Wymieniłem silnik. Na starym przy przebiegu 260000 2x pękła uszczelka pod głowicą.
na początku miałem lekką awarię.
odziwo ... moim zdaniem pieknie trzyma się drogi... zadna rewelacja ale zastrzezen nie mam
wporzo!
Czy te auto wie co to wogule jest?
No nawet nawet...
Jak to ma byc autko do handlu obwoznego to niepolecam... nie ma gdzie dokumentów schowac
nie jest źle... jeździłem wcześniej Lublinem 2 w dalekie trasy po 1200 km ... i jak wróciłem to mi 3 dni w uszach dźwięczało. Tym jak jade to jest inaczej. Tylko następny dzień mi dźwięczy :D
uuuu.... coś strasznego
Jakośc... nienajgorsza
Pojechałem w trase i awaria - dziura w chłodnicy ... Wróciłem kupiłem nową chłodnice... zamontowałem pojechałem w trasę to podajnik wody pęknął. Zrobiłem to , to znów chłodnica pękła. Wymieniłem cały silnik (niedawno) i teraz niedawno miałem lekka awarię instalacji gazowej.
TRAGEDIA!!! daje przeciętnie bo raz nim wiozłem 600 km ponad tonę i choc zdychał pod górki to dojechałem .( Co prawda po tej trasie poszła uszczelka pod głowicą)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 87KM 64kW [l/100km]

9,7