Oceny GAZ 69

Oceny GAZ 69 – wybierz silnik

Najnowsze oceny GAZ 69

~Gaz69fun
Terenowy 2.1 55KM 40kW
Skoro mój gazik jeździ już 50 lat, to musi być ku temu powód.
~Andy
Terenowy 2.0 D 60KM 44kW
Piękny samochód o wielkim sercu. Jak jadę przechodnie wymiękają. Dzieci ciągną mamy za rękę, tatusiowie patrzą zazdrosnym okiem, a mamy... diabli wiedzą co tam myślą... :-)
~xxxMarek123
Git
~Jan
~Andrzej
Terenowy 2.0 D 60KM 44kW
Pochodząca z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku dwulitrowa jednostka Mercedesa jest chyba niezniszczalna. Ponieważ znam historię tego silnika więc wiem, że mój GAZ jest już trzecim z kolei samochodem, w którym silnik ten został zamontowany. Równomierny klekot wydobywający się spod maski, niskie zużycie paliwa i całkowicie wystarczająca moc poparta właściwym momentem obrotowym to prawdziwa radość, czegóż chcieć więcej..? (Silnik)
3,8
~Notch Johnson
Terenowy 2.1 55KM 40kW
Oryginalny silnik dolno zaworowy - słabiutki. Rok po zakupie silnik przeszedł generalny remont i juz jest trochę lepiej, lecz nadal jak na samochód terenowy, na teren za słabo. Co prawda reduktor po części załatwia sprawę, ale to nie to. (Silnik)
Terenowy 2.1 55KM 40kW
Mam silnik S 21 (Żuk) po chyba 3cim remoncie i przejechałem na nim prawie 190 tys km, bez istotnych usterek. Wyścigowy silnik to to nie jest i za słaby w ciężki teren (Silnik)
~KURICA
3,8
~Murek
Terenowy 2.5 90KM 66kW
uklad jezdny w terenie sprawdza sie ale na drodze trzeba uwarzac (Układ jezdny)
~Zaq
Idealna prawdziwa terenówka