Lista ocen GAZ 69 (14)

3,8
~Notch Johnson
Terenowy 2.1 55KM 40kW
Oryginalny silnik dolno zaworowy - słabiutki. Rok po zakupie silnik przeszedł generalny remont i juz jest trochę lepiej, lecz nadal jak na samochód terenowy, na teren za słabo. Co prawda reduktor po części załatwia sprawę, ale to nie to. (Silnik)
~Andrzej
Terenowy 2.0 D 60KM 44kW
Pochodząca z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku dwulitrowa jednostka Mercedesa jest chyba niezniszczalna. Ponieważ znam historię tego silnika więc wiem, że mój GAZ jest już trzecim z kolei samochodem, w którym silnik ten został zamontowany. Równomierny klekot wydobywający się spod maski, niskie zużycie paliwa i całkowicie wystarczająca moc poparta właściwym momentem obrotowym to prawdziwa radość, czegóż chcieć więcej..? (Silnik)
Terenowy 2.1 55KM 40kW
Mam silnik S 21 (Żuk) po chyba 3cim remoncie i przejechałem na nim prawie 190 tys km, bez istotnych usterek. Wyścigowy silnik to to nie jest i za słaby w ciężki teren (Silnik)
~Gaz69fun
Terenowy 2.1 55KM 40kW
Skoro mój gazik jeździ już 50 lat, to musi być ku temu powód.
~Andy
Terenowy 2.0 D 60KM 44kW
Piękny samochód o wielkim sercu. Jak jadę przechodnie wymiękają. Dzieci ciągną mamy za rękę, tatusiowie patrzą zazdrosnym okiem, a mamy... diabli wiedzą co tam myślą... :-)
~tajny
Terenowy 2.1 55KM 40kW
trochę głupio jedynka do tyłu a wsteczny do przodu czasem mi się myli brak synchronizacji jedynki i wstecznego (Skrzynia biegów)
~KURICA
3,8
~Murek
Terenowy 2.5 90KM 66kW
uklad jezdny w terenie sprawdza sie ale na drodze trzeba uwarzac (Układ jezdny)
~jacryb
~Zaq