Oceny Honda Accord IV Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW 1992-1994

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Honda Accord IV Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW 1992-1994

~Norb
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Ostatnia generacja Accorda produkowana przez japończyków - to czuć na każdym kroku. Auto jest przemyślane, wygodne, ergonomiczne i łatwe w naprawie. Ceny części na poziomie Civica VI, czyli zadziwiająco tanie.
~FioleK
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Nie ma na co narzekać poza tym, że trochę przepłaciłem za samochód :]. Byłem przekonany, że warto zapłacić za dobry stan, ale teraz wydaje mi się, że nie był taki ekstra. Hm... no cóż będę go musiał doprowadzić do takiego stanu :].
~szyna ghostface_83@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Ogolnie jestem zadowolony z tego samochodu.Jest to wygodna limuzyna ze sportowym zacieciem. Samochod pomimo swojego wieku daje rade i nawet niektore mlodsze autka gorzej przy nim wypadna.Dobre wyposazenie, dobrze wykonczone wnetrze no i silnik...Japonce maja do tego leb. Poza tym japonskie samochody nie znikaja z parkingow nocami;) POLECAM!!!
~kozakmaster@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Za takie pieniądze (ok. 5000) można sprawić sobie niemałą frajdę. Spore auto o sportowym zacięciu i naprawdę pięknej sylwetce.
~raffciou@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Poprostu bajka, jedno z niewielu aut co tak pracyzyjnie prowadzi sie drążek mimo wieku. (Skrzynia biegów)
Honda Accord IV Coupe