Ocena kierowcy - Honda Accord IV Coupe

szyna ghostface_83@o2.pl, 16 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1992
Honda Accord IV Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW 1992-1994 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko mnie zaskoczylo pozytywnie bo nie sadzilem ze 15-teni samochod bedzie tak dobrze sie prowadzil i przy tym sie nie psul
Zawieszenie : ale to w kazdym aucie jakie by sie nie kupilo bo takie mamy drogi w naszym kochanym kraju:(
Ogolnie jestem zadowolony z tego samochodu.Jest to wygodna limuzyna ze sportowym zacieciem. Samochod pomimo swojego wieku daje rade i nawet niektore mlodsze autka gorzej przy nim wypadna.Dobre wyposazenie, dobrze wykonczone wnetrze no i silnik...Japonce maja do tego leb. Poza tym japonskie samochody nie znikaja z parkingow nocami;) POLECAM!!!
Silnik super, pracuje rowno a przy podkreceniu obrotow daje o sobie znac pomrukiem:)Przesiadka z 75-konnego escorta na prawie 140-konna honde robi roznice, ale po roku juz mi malo.Rozgladam sie za czyms mocniejszym. Toyota mr2, nissan 200sx albo 300zx, albo accord VI type-r!
Daje 4+ ale z tego wzgledu ze nie mam czasu podjechac na warsztat i dopracowac, ale i tak jest ok.SLucha sie mnie...
Tu jest ok
Intuicyjnie, do wszystkiego super dostep
Grzac sie nawet grzeje szybko ale dmuchac moglby mocniej
Przestrzeni jako kierowca mam sporo a reszta mnie nie interesuje
Przy spokojnej jezdzie cichutko, jak sie wkreci na obroty to zaczyna sie odzywac
Ekonomiczne auta to takie ktore pala duzo ponizej dychy! Jak sie kupuje taka honde to nie ekonomicznosc jest jego atutem tylko cala reszta.Mi pali sporo bo nie po to kupuje auto 140-konne zeby jezdzic niz po 60km/h.Czesci dostepne i naprawy niedrogie
Ten samochod naprawde mozna kupic za niewiele a jak wiele przyjemnosci i radosci on daje.Glupi ten co kupi w tej cenie mlodszego niemca a idiota ten co pokusi sie na francuza
Podstawowe sprawy.Po 15 latach musza sie materialy zuzywac i nie ma mocnych na to.Jak narazie kupilem nowe gumy zimowe dunlop wintersport 3000, letnie pirelli,wymienilem drazki w zawieszeniu z przodu i lozysko na rozruszniku.
w japonczyku??!! w hondzie??!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 133KM 98kW [l/100km]

10,6