Lista ocen Honda Accord IV (89)

~mts
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Niezawodny, dynamiczny, piękny, mało popularny - w zasadzie idealny samochód.
~FioleK
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Nie ma na co narzekać poza tym, że trochę przepłaciłem za samochód :]. Byłem przekonany, że warto zapłacić za dobry stan, ale teraz wydaje mi się, że nie był taki ekstra. Hm... no cóż będę go musiał doprowadzić do takiego stanu :].
~DAREK niuton_dk@wp.pl
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Zabieram się do sprzedaży Hondzi od dwóch lat i nie mogę sie zdecydować. Naprawde warto pościęcic troche uwagi - DOBRY SAMOCHÓD
~kozakmaster@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Za takie pieniądze (ok. 5000) można sprawić sobie niemałą frajdę. Spore auto o sportowym zacięciu i naprawdę pięknej sylwetce.
~szyna
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Samochod naprawdę godny polecenia jeśli tylko trafimy na zadbany egzemplarz. Pomimo wieku potrafi cieszyc, trzeba tylko dbac o niego, kazda rdze eliminować bo błyskawicznie się rozprzestrzenia. Teraz pisze o swojej drugiej Hondzie i w niej wlasnie rdza zjadla większość auta, do tego był odpicowany do sprzedaży jak go kupowałem i dalem się nabrać a po czasie powychodzilo wszystko. Inaczej wspominam swoja pierwsza Honde Accord Coupe, o której...
~Castillon
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Wspaniały, dynamiczny, ale i oszczędny samochód, nie produkują już takich. 600 km w jedną stronę to dlań Pan Pikuś, kierowca może wysiąść, podciągnąć krawat i odwiedzić królową brytyjską. A ta z grzeczności zapewne zapyta którym modelem Rollsa gość przyjechał i czy kierowcy podano już kawę.
~Norb
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Ostatnia generacja Accorda produkowana przez japończyków - to czuć na każdym kroku. Auto jest przemyślane, wygodne, ergonomiczne i łatwe w naprawie. Ceny części na poziomie Civica VI, czyli zadziwiająco tanie.
~chaos_1982
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Takich samochodow już nie robią... W tej chwili jak sie chce niezawodne auto, to trzeba kupić coś z \\\'05 klasy średniej wyższej. Autami z \\\'95-\\\'02 to sie nie pojeździ.
~dan1521@o2.pl
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Jak na swoj wiek mogłem się spodziewać, że nie będzie to idealne autko, ale w porównaniu do podobnych aut z tego wieku wydaje mi się, że nie powinienem narzekać
~szyna ghostface_83@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Ogolnie jestem zadowolony z tego samochodu.Jest to wygodna limuzyna ze sportowym zacieciem. Samochod pomimo swojego wieku daje rade i nawet niektore mlodsze autka gorzej przy nim wypadna.Dobre wyposazenie, dobrze wykonczone wnetrze no i silnik...Japonce maja do tego leb. Poza tym japonskie samochody nie znikaja z parkingow nocami;) POLECAM!!!