Lista ocen Honda Accord IV (34)

~FioleK
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Nie ma na co narzekać poza tym, że trochę przepłaciłem za samochód :]. Byłem przekonany, że warto zapłacić za dobry stan, ale teraz wydaje mi się, że nie był taki ekstra. Hm... no cóż będę go musiał doprowadzić do takiego stanu :].
~kozakmaster@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Za takie pieniądze (ok. 5000) można sprawić sobie niemałą frajdę. Spore auto o sportowym zacięciu i naprawdę pięknej sylwetce.
~Norb
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Ostatnia generacja Accorda produkowana przez japończyków - to czuć na każdym kroku. Auto jest przemyślane, wygodne, ergonomiczne i łatwe w naprawie. Ceny części na poziomie Civica VI, czyli zadziwiająco tanie.
~szyna ghostface_83@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Ogolnie jestem zadowolony z tego samochodu.Jest to wygodna limuzyna ze sportowym zacieciem. Samochod pomimo swojego wieku daje rade i nawet niektore mlodsze autka gorzej przy nim wypadna.Dobre wyposazenie, dobrze wykonczone wnetrze no i silnik...Japonce maja do tego leb. Poza tym japonskie samochody nie znikaja z parkingow nocami;) POLECAM!!!
~kędziorno
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
...Maszyna dla ludzi,którzy lubią szybko jeździć autem w niskiej cenie i nie wyróżniającym się wyglądem...Stworzona do szybkiej jazdy i wyprzedzania 20lat młodszych cwaniaków... :) POLECAM!!!!
~pawel.szymula@gmail.com
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
Obecnie jest wsadzony silnik F20Z1 - prawdopodobnie swapnięty z nowszej generacji Accorda bądź Rovera serii 6. F20Z1 - 133KM, ca. 180Nm (Silnik)
~accord 2.0 exi
luksus dynamika i wygoda śmiało może konkurować z passatem b3 fordem mondeo mk2
~jlupino
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
Jak na silnik wysokoobrotowy rewelacja.Od 50-tki w gore na 5-tym biegu bez zadnych problemow.Od 80-120 około 10-11 sekund na 5-tym biegu. (Silnik)
~niki
Kombi 2.0 i 16V 133KM 98kW
133 Km -Pozytywne wrażenia . Po dłuższym czasie tych koni przydałoby się więcej :) (Silnik)
~ŁUKASZ
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
IDELNA MOC,NIE MA PROBLEMU Z WYPRZEDZENIEM INNEGO POJAZDU (Silnik)