Oceny Honda Accord V Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW 1993-1998

Honda Accord V Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW 1993-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Accord V Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW 1993-1998

~kubafif
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Auto zakupiłem zupełnie przypadkowo, w momencie kiedy do zakupu skłania określona ilość pieniędzy, a nie upodobania. Atutem było także to, że był on relatywnie blisko od mojego domu. Z racji, że miałem kiedyś inna Hondę (konkretniej Civica VI 5D) to zdecydowałem się najpierw oglądać Hondę, w opcji miałem jeszcze Omegę B 2.0 16V. Do rzeczy ... auto było bardzo zaniedbane pod względem mechanicznym, co dało się szybko we znaki. Padało po...
~Bartek R.
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Uwielbiałem to auto. Może nie jest ładne, ani w jakiś sposób fajne, ale jeździ się nim wyjątkowo dobrze! Powie to i pasażer i kierowca. Świetny silnik, zawieszenie i przestronne wnętrze, fotele nie za miękkie, nie za twarde. Akustyka seryjnego audio jest fantastyczna. Spędzanie czasu w tym aucie to przyjemność. Bezawaryjność skłania do ociągania się z wymianami eksploatacyjnymi, ale nawet to Ci Accordeon wybaczy... do czasu. A dzięki...
~Robert Gałkiewicz
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Dynamiczna niestarzejąca się sylwetka. Auto o dużej dzielności drogowej. Potrafi przewieźć wiele ale jak trzeba to i potrafi zmienić się w rajdówkę. Bezpieczna konstrukcja. Twarda i daje poczucie bezpieczeństwa (przy przypadkowym wjeździe na światłach w tył nowoczesnego R. Megane na Hondzie pękła tylko ramka tablicy rejestracyjnej a dziecko w foteliku nawet się nie obudziło. Nowoczesne pudełko na tik taki nie było wstanie otworzyć bagażnika...
~Tom 25
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Wcześniej jezdziłem Toyotą Celicą i powiedziałem ,że japończyk to jest to.Jest po prostu niedoceniany.Ceny części zamiennych praktycznie już się zrównały z autami europejskimi,są świetnie wyposażone przy tym można je nabyć za dobrą cenę.
3,7
~Robert
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Jest to duze ladne komfortowe auto ale bardzo drogie w utrzymaniu mowa tu o czesciach i o paliwie ,pozatym bardzo dynamiczne 135koni potrafi wgniatac ale Honda lub wysokie obroty ciagnie od 4tys obrotow a to sie odbija na spalaniu
~yarro
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
polecam wszystkim zastanawiającym się nad accordem ale trzeba zwrócić uwagę na blachy szczególnie tylne błotniki przy zdezaku koszt zrobienia ok 600 zł i nie daje gwarancji że za 2 lata ie wyjdzie znów ruda :-)

Usterki Honda Accord V

Honda Accord V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~fryga2@po.pl
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Szkoda ze to nie rocznik 2003.Halas w kombi jest bardziej dokuczliwy na miejskich drogach,kokpit iscie japonski idealnie rozplanowany ale paskdny.Auto prowadzi sie pewnie a standart serfowania na dalekich trasach jest wysoce zadawalajacy.Tak,sa i minusy czujnik ABS dostepny tylko w orginale 8300zl,dobrze ze pan "Stach"na gieldzie ma wiekszy asortyment niz diler.
~Daniel
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Gdyby nie ta rdza(tylko nadkola tył) i paliwożerny silnik było by miodzio, ale auto ma już 20lat więc co się dziwić.
~piter80
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
W miarę duże rodzinne kombi z bardzo dobrym wyposażeniem jak na lata produkcji i ładną stylistyką
~bizi
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
pojazd bardzo dobry, w miescie czasem rzeba sie nakreciec. do wygladu trzeba sie przyzwyczaic albo zakochac od razu
Honda Accord V Kombi