Ocena kierowcy - Honda Accord V Kombi

Silnik 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Rok produkcji 1995
Honda Accord V Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW 1993-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : Dynamika i osiągi przy tak małym spalaniu
Bardzo dobry silnik. Lubi wysokie obroty. Można ciągnąc do 6tys. Dynamiczny, bardzo dobre przyspieszenie.
2 i 3 rewelacja. na 5 też dobrze przyspiesza.
Jestem zadowolony. Dobrze trzyma się drogi . Jeśli ktoś lubi dynamiczną jazdę i szybkie pokonywanie zakrętów to polecam dołożyć i kupić dobre opony. Ja mam Barum Bravuris 195/60/15 i często piszczą przy szybkiej jeździe w zakrętach.
Widoczność dobra tylko tylnia szyba dosyć ostro pochylona i przy opadach deszczu lub śniegu słaba widoczność, a że to sedan to wycieraczki nie ma.
Mi odpowiada, wszystko w zasięgu ręki.
Klima spisuje sie rewelacyjnie. Zimą ogrzewanie tez bdb.
Mi jako kierowcy jest wygodnie. Przy moim wzroście(191) i ulubionej pozycji za kierownicą z tyłu można siedzieć..."po turecku":). Trochę mało miejsca na nogi dla pasażerów przy max. odsuniętych fotelach.
Dla mnie rewelacja. Przy normalnej jeździe do 130 km silnik pracuje cicho. Im szybciej tym głośniej,ale jest to odgłos przyjemny dla ucha.
Jestem bardzo zadowolony ze spalania. Przy dynamicznej jeździe ok. 120 - 130 z włączoną klimatyzacją na trasie pali 8,5-9 litr ów. Jeżdżąc bardzo szybko 160-200 nie spalił mi na trasie więcej jak 10l paliwa. W mieście pali nie więcej niż 10 litrów z klimatyzacją. Mój rekord w trasie ze średnia! 90 km/h to 6,6 litra bez klimy. Bez klimy na trasie 7-8 litrów.
Nie stwierdziłem
Również nie stwierdziłem