Oceny Honda Accord V Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW 1995-1998

Honda Accord V Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW 1995-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Accord V Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW 1995-1998

~Tadek
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Jeżdżąc tym samochodem ponad 6 lat nic w nim nie naprawiałem abym musiał przerwać jazdę.Samochód jeździł 19 lat po Polsce i miał 3 właścicieli gdzie każdy zrobił po 90tys.Ślady korozji dopiero pojawiły się w tamtym roku w postaci kilku pęcherzy na karoserii i elementy pod podwoziem zaczęła brać rdza,pewnie przez to że go nie garażowałem jak poprzedni właściciele.Jeszcze na nim fabryczny pierwszy lakier.Raz w nim wymieniłem silnik dmuchawy,co...
~bojan
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Autem jezdze 2 lata i ocenieam je na 6 !!! wczesniej jezdzilem roznymi autami i te bije na glowe wszystkie ktore mialem do tej pory i to pod roznymi wzgledami :) Jest zupelenie BEZAWARYJNE, dynamiczne , przestronne a do tego malo pali po wlozeniu sekwencji STAG. Poprzednie auto to Ibiza 1,9 Tdi 150 KM , moze sie schowac ! poza osiagami ktore wcale nie byly nie wiadomo jak lepsze od Hondy to non stop sie psula . Co do silnika to 2.2 VTEC jest...
~konzi
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
świetne auto, mimo ponad 15 lat dalej wygląda dobrze, wygodne przestronne i bezpieczne, gdyby nie korozja byłoby to idealne auto, spalanie wprawdzie troche spore ale da sie to przeżyć, wrażenia z jazdy i niezawodność rekompensują wady tego samochodu
~rob63@o2.pl
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Jest to naprawdę bardzo niezawodne autko które cieszy oczy oraz wspaniale się prowadzi !! Jak na tą klasę samochodu b.dobry i polecam go z całego serca dla całej rodziny - dynamiczny, komfortowy, niezawodny i nie jeden lub niejedna się obejrzy gdyż pomimo lat jest na co popatrzeć !!!
~Piotrek
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Miałem Avensisa diesla w poprzedniej wersji,wybrałem Hondę benzynę i nie żałuję,Auto wygląda jak milion dolarów(szczególnie na ładnych alufelgach),jeżdz rewelacyjnie(nie da się jeżdzić wolno),mogłoby palić w mieście trochę mniej,ale nie ma ideałów,mam poczucie że jeżdzę autem wyjątkowym(VW może mieć każdy dupek)
3,2
~tom
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
dobre solidne auto wady to ze najlepiej go porownywac z polonezem (pod niektorymi wzgledami) po za tym hamulce powinny byc lepsze, swiatla mogly by rozswietlac jasniej droge, wykladziny foteli lepszej jakosci, cos zrobic z tym wiatrakiem
Dziennik kosztów dla Honda Accord V Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
8,6
~pj_janowski@wp.pl
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
wymieniam to co trzeba i odpukać ani razy nie musiałem wracać z trasy na lawecie (a robię po 30-40tyś km), amerykańska wersja to mocniejsze zderzaki - po trzech stłuczkach wyprostowałem tablicę rejestracyjną z przodu i lakierowałem zderzak z tyłu a trzy inne samochody (za jednym razem były dwa) były poważnie uszkodzone. mam nadzieję, że będę jeździł jeszcze kilka lat tym autem.
~Dejmien
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Ładna ponadczasowa linia nadwozia. Przyciąga uwagę nawet teraz a może zwłaszcza teraz gdy auta wyglądają coraz dziwniej.
~Jarek
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Jakbym miał wybierać to biorę jeszcze raz. Hondą holowałem wielu znajomych którzy mieli młodsze auta innych marek. Praktycznie niezniszczalne i ciągle w miarę dobrze wygląda mimo wieku.
~wojti
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Polecam wszystkim szukających dużego i wygodnego samochodu rodzinnego. Rewelacja.
Honda Accord V Sedan