Oceny Honda Accord V Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW 1996-1998

Honda Accord V Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW 1996-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Accord V Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW 1996-1998

~Krzysztof
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Docelowo chcemy kupić Accorda z silnikiem 2.2 i-ctdi (hondowskim). Jest mocniejszy no i zrobiony przez Hondę, a w naszym modelu pochodzi z Rovera. Generalnie biorąc pod uwagę wiek samochodu oraz jego przebieg, jest super. Stąd też m.in. chęć kupienia nowego modelu. Aczkolwiek moim zdaniem generacja V jest jedną z najładniejszych Accordów. Samochód wygląda jakby miał 6 lat a nie 16 (zarówno na zewnątrz jak i w środku). Niektórzy skarżą się na...
~shady
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
auto naprawde dobre pod wzgledem technicznym, od wymiany do wymiany oleju nie ubywa, silnik dosc elastyczny, niestety do doskonalosci brakuje dobrej blachy,, ta jest straszna, trzeba przygotowac sie do zaprawek, a tak to wystarczy czesci eksploatacyjne wymieniac, lac paliwo i jezdzic, polecam
~AccordFan
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Jestem naprawde zadowolony z cichego zawieszenia, ekonomicznego, mocnego silnika i dużej przestrzenie dla kierowcy i pasażerów. Wygodne fotele, w których trasa 500-600 kilometrów to wygoda i przyjemność, bez zmęczenia i mocny silnik, z którym wyprzedanie to przyjemność. DWa tiry na trasie do wyprzedzenia to nie problem.
~miecio_2007
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Gdy kupowałem to autko to jeździło ich bardzo mało zwłaszcza diesli.Komfort jazdy super,dynamika także.wykończenie wnętrza ładniejsze niż w większości nowych aut.Polecam każdemu kto nie ma za dużo kasy a chce jeździć wygodnie i bezpiecznie.
2,8
~sebek34
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Zawsze marzyłem o marce Honda i dlatego zakup Accorda TDI. Ale awarie i to bardzo uciązliwe,często na trasie spowodowały,że poczułem sie jakbym jeżdżił starym polskim fiatem i niestety każda usterka to duże nakłady finansowe.
~siwyopole mail: siwy@zwm.punkt.pl
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Jak narazie jestem bardzo zadowolony z tego auta, mimo ze posiadam je dosc krotko.Kupujac je mialem pewne watpliwosci co do jednostki napedowej rodem z Rovera...ale jak narazie silnik budzi we mnie bardzo pozytywne uczucia!!Elektryczna antena...tez ciekawy wynalazek!
Dziennik kosztów dla Honda Accord V Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
6,4
~matar
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Za całokształt daję maksymalną ilość punktów, gdyż to jedyne auto które użytkuję tak długo i bez poważnych usterek.
~km031280@gmail.com
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Kocham ten wózek i nie zamieniłabym go na żaden inny...niech nawet i trafi sie jakas naprawa od czasu do czasu...to i tak wygrywa z każdym innym.
~david 6276
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
bardzo fajny samochód klasy średniej z dieslem dużo miejsca i ekonomiczny
~marcindo@tlen.pl
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Jestem bardzo zadowolony, poprzednio miałem Focusa 2000 rok, 1,8 TDDI i moim skromny zdaniem Accord jest o wile lepszy (2 lata starszy). Bardzo niezawodne auto pomimo już swojego wieku.
Honda Accord V Sedan