Ocena kierowcy - Honda Accord VI Coupe

Silnik 2.0 i 16V 147KM 108kW
Rok produkcji 2000
Honda Accord VI Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
Jest to rzadko spotykany model w polsce i ludzie się za nim oglądają. Świetnie się prowadzi jest wygodne a wszystkie cupetki mają bogate wyposażenie. Auta nie ma co porównywać z innymi jest po prostu wyjątkowe niezawodne a na 17 calowych felgach prezentuje się rewelacyjnie. Pozdrawiam wszystkich którzy mają przyjemność użytkować ten model.
Silnik chodzi cicho jest bardzo elastyczny bez żadnych wycieków. Mimo mrozów auto odpalało bez problemu \"na dotyk\". Moment w którym załącza sie Vtec to jest to.
Biegi chodzą precyzyjnie nie ma problemów wsteczny nie haczy także ok.
Auto jest szerokie i długie przez co na odpowiednich oponach świetnie trzyma się w zakrętach przyklejone do drogi aż byłem zdziwiony:)
do tyłu to niezabardzo ale można się przyzwyczaić
Wszystko jest na swoim miejscu.
Po wymianie filtra i oczyszczeniu z liści jest super. podgrzewanie foteli bardzo fajna rzecz sczególnie przy skórzanej tapicerce
auto jest długie i przestrzeni nie brakuje elektryczne sterowanie foteli niezła sprawa.
tutaj jest znośnie chociaż przy większych prędkościach na szerokich oponach słychać szum choć o wiele lepiej niż w civicu.
Spalanie przy nomalnej jeździe z włączonym klimatronikiem na poziomie 10litrów lpg jak dla mnie rewelacja ceny napraw to nie wiem jeszcze nic nie naprawiałem
Za tę cenę nie ma lepszego problemem jest dostępność modelu ja swojego szukałem ponad poł roku.
żaróweczka od podświetlania zapalniczki się spaliła:) pozatym przez rok nic
Honda

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 147KM 108kW [l/100km]