Ocena kierowcy - Honda Accord VI Sedan

Piotr, 14 lat temu
Silnik 1.8 i 136KM 100kW
Rok produkcji 2001
Honda Accord VI Sedan 1.8 i 136KM 100kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : naprawde cichy i pieknie wchodzi na obroty, do okolo 3.5 tys mulowaty , pozniej potrafi zaskoczyc
Układ elektryczny : przepalaja sie zarowki w lampach przednich
Karoseria : lekka rdza na dole drzwi, male plamki okolo 0.5cm
hmmmm, moj pierwszy japonczyk, namowil mnie kolega, nie zaluje, troche nie wygodne siedzenie kierowcy ale moze dlatego ze jestem dosyc duzy i plecy mam szerokie, hehe.Bardzo przyjemnie sie jezdzi, szczegolnie w dlugich trasach, mialem kilka samochodow w swoim zyciu, glownie francuskich i wloskich a takze kilka niemieckich, honda jest naprawde dobrym autem.Pomimo ze mam ja jakies 3m-ce jestem b.pozytywnie zaskoczony:)
na niskich obrotach mulowaty, powyzej 3.5 tys pokazuje co potrafi, brakuje mi 6 biegu na autostradzie
chodzi jak dzojstik w maszynach numerycznych, rewelacja
plynie jak statek po oceanie, ladnie trzyma sie w zakretach, dobry abs, jedzie jak po szynach , maly promien skretu, bardzo maly....
tu jest troche gorzej, widocznosc tylu do bani, ciezko wyczuc przy cofaniu
moze byc , przyciski od klimy w zlym miejscu, mozna nieopatrznie wlaczyc przy przestawianiu nawiewu, reszta ok
paruje przednia szyba gdy jest wilgotno i wlaczony jest nawiew wew, troche slaby nawiew na nogi i przod , wentylator halasliwy na gornych predkosciach
jest naprawde cicho, bardzo cicho
W trasie jest ok, w miescie potrafi niemilo zaskoczyc, moze dlatego ze jezdze male dystanse , okolo 10 km w jedna strone
kuplem za 1600funtow , byl w cenie focusa z tego samego roku i podobnym przebiegiem, roznica w pracy silnika kolosalna
wymienilem zarowki w tylnej tablicy rej , pozycyjne i mijania z przodu, podobno czesto sie pala, odpadlo mi swiatlo stopu od spojlera, przykleilem
skorodowane przewody hamulcowe w tylnych kolach,poza tym zadnych usterek, nic......

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 136KM 100kW [l/100km]

9,5