Ocena kierowcy - Honda Accord VI Sedan

damaj86, 7 lat temu
Silnik 1.8 i 136KM 100kW
Rok produkcji 2000
Honda Accord VI Sedan 1.8 i 136KM 100kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Pięknie się prowadzi.
Dobre i tanie auto. Świetnie się prowadzi co rekompensuje słabe wyciszenie i rocznik. Mam najechane 300tys. i jest dobrze. Wersja LS nie ma tempomatu ani automatycznej klimy. W środku z deka topornie ale idzie się przyzwyczaić ;) Auto jest długie - jak A4 kombi, może nawet dłuższe ale to nie jest wada. Kocham moją Hondę, która pomimo swoich lat jest bardzo zrywna i ma extra wygodne fotele. Dałem za nią 2100E w Holandii.
Silnik śmiga aż miło. VTEC wkręca się tak pięknie, że po kilkunastu sek. wbijam 5-tkę przy 160-ciu :)
Skrzynia sprawuje się świetnie. Krótkie przełożenia i precyzja. Nic dodać, nic ująć.
Prowadzi się jak perszing na smyczy. Doskonałe wspomaganie, które nie pozwoli Ci obracać kierownicy palcem ale w zamian, da Ci niezastąpione wyczucie auta. Gdyby nie słaby promień skrętu ;) ...dałbym max.
Nie jest najlepiej. Jak ktoś umie jeździć busem to ma aż nadto widoku, a jak nie to lipa, choć nie ma tragedii.
Jest OK. Wszystko pod ręką. Po 9 miesiącach znalazłem schowek pod kierownicą z lewej strony. Honda potrafi zaskakiwać ;)
Grzeje, chłodzi ale głośniej pracuje niż dmucha.
Mam 170cm także nie narzekam.
Słabo. Głośno powyżej 110km/h.
Wymiana części eksploatacyjnych, żarówek i tyle. Mam holenderską instalację LPG i jest super. 10 litrów gazu na 100km. Tankuję do pełna za 70zł i jadę 500km. Jestem bardzo zadowolony. W zimę wiadomo - gaz załącza się późno.
Doskonale. Materiały są bardzo dobrej jakości. Nie ma rdzy.
Zwykłe używanie samochodu.
Brak .