Ocena kierowcy - Honda Accord VII Kombi

Silnik 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Rok produkcji 2003
Okres użytkowania: 5 lat
Honda Accord VII Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Kiedy chcesz to jedzie jest naprawdę ok. i bezpiecznie. Nie kupił bym tylko dla tego że dzieci mi urosły i trochę mało miejsca.!
Układ elektryczny : sterowanie szyb tylnych
Układ elektryczny : zamek centralny drzwi
Inne : rdza belki podwozia tył
Samochód typowo rodzinny: dwie dorosłe, dwójka dzieci. Z tyłu mało miejsca dla dorosłych na nogi. Bardzo dobry bagażnik, płaska podłoga, brak nadkoli! Z przodu jako pasażer dla osoby powyżej 185m mało miejsca na nogi! Z tyłu dla takiej osoby szkoda gadać. Słabo się wkLada dziecko do fotelika! nisko!
Bardzo dobry. Jedyny minus zżeranie oleju. Ale popychacze zaworowe i vtec swoje musza zabrać. Na gazie ok. Bez problemów ponad 100 tyś. km. Bardzo dobra dynamika przy obciążeniu pojazdu. Dobra elastyczność. Bardzo dobra konstrukcja dla rodzinnego auta. Kiedy trzeba to przyspieszy i nie zdechnie.
precyzyjna...
super... trzyma się drogi super. Nie straszne mu boczne wiatry itp...
Tylna szyba mała, jak zwykle w kombi, po za tym ok.
Bardzo dobrze przemyślana przez projektanta. Wszystko w zasięgu ręki, wysuwany podłokietnik bardzo dobrze opracowany.
Uważam że ok. Nie narzekałem nigdy ani moja rodzina nigdy nie powiedziała że coś nie tak. Szybki nawiew szyby przedniej bardzo dobre. Pozostałe też.
Jest to samochód dla osób 2+2. Czyli dwie dorosłe osoby z przodu dwójka dzieci z tyłu. I wtedy jest ok. Przy innym układzie do bani. Mało miejsca z tyłu i z przodu kosztem bagażnika który jest super.
Jest ok.
Nie odczuwam by były droższe od innnych.
Mimo wszystko uważam że cena aut Japońskich jest u nas zawyżona. Ich era się skończyła. Awarie występują jak wszędzie choć może mniej.
sprzęgło 200tys. km, klapki wewnątrz się nie zamykają, fotel kierowcy potrafi zaskrzypieć, nagminne przerywające się kabelki w drzwiach tylnych szyb i głośników, siłownik drzwi od centrala nawala
Nie miałem. Typowo użytkowe.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW [l/100km]

11,0