Ocena kierowcy - Honda Accord VII Kombi

donmikolajek__1, 11 lat temu
Silnik 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Rok produkcji 2004
Honda Accord VII Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : pierwszy silnik hondy diesel i taka rewelka nie liczac paru potkniec przy wieku dzieciecym (np. kolektor wydechowy) ja uwazam jest bardzo dobry
Układ elektryczny : silownik centralnego ze strony kierowcy
jak dla mnie to bardzo dobrze jak kazde auto potrzebuje troski i w kazdym aucie cos dzieje sie a u konkurecji nawet wiecej dlatego ja moge kazdemu polecic honde accord z czystym summieniem. dla mnie honda albo nic tak mnie zaskoczyla mile eksplatacja jej
panstwo si8lnik pracuje wyswienicie do niego nie mozna sie przyczepic,w osprzecie tylko jest pare problemow typu nowych disel jak uklad paliwowy dosc wrazliwy. mi turbina klasywikuje sie do wymiany lub regeneracje ktora przejdzie na dniach po 227tys km dobry winik. no i rozrzad lancoch ktory tez trzeba wymienic musze przyznac moja wina zbyt agresywnie jezdze
pracuje dobrze tylko mi brak tego 6 biegu, nie wymienialem jeszcze sprzegla i dwu masa
rewelka jak chodzi o to, jezdze agresywnie i na szczescie nie zdarzylo mi sie nawet zabkowanie opon a przejechalem od lutego tamtego roku ponad 40tys km
b.dobra tylko poprzedni wlasciciel nie zadbal o wczesne wymienianie wycieraczek i teraz trzeba wymienic
wszystko na swoim miejscu, nie trzeba czytac instrukcji obslugi wiadomo gdzie to jest
tu w standardzie klima 2strewowa mi odpowiada i rodzinie szybko chlodzi i grzeje. na dniach zakladam webasto na zime w norwegi przyda sie
zaczynajac od tego ze mam prawie 2 metry z przodu fotel calkiem do tylu to za mna fotelik z coreczka i ona ma duzo miejsca, pasazer z przodu wogole nie narzeka ma duzo miejsca a za nim moj synek w foteliku ma mnustwo miejsca, wspominajac o bagazniku to powiem wam rodzina z 2 malych dzieci bagaze plus wozek i roleta zamknieta pod nia duzo miejsca wyjazd na tydzien
silnika nie slychac nawet, tylko przy 190 a 200km slychac co nie co w kabinie moze wina opon
dla mnie rewelka i tak nie place za paliwo bo to zajecie mojej firmy:) ale kontroluje najwiecej spalila mi okolo 10 ale tu byl but 200 i ciagle przyspieszanie i hamowanie. na trasie szczecin-rotterdam-szczecin okolo 1800km to spalila mi w jedna strone 6.5l przy jezdzie 130-140 a spowrotem przy 140-160 to okolo 7.3l to dobry wynik przy 3 osobach i zaladowanym autem na wul (wyjazd sluzbowy z narzedziami do maszyny)
za disel trzeba zaplacic troche wiecej za benzyne ale oplaca sie to bardzo
no mialem tylko jedna wpatke to zanczy zaworek imrc przy 180tys km ale to nic bardzon tanie w aso okolo 750zl. teraz tylko tereza trzeba wymiec turbina no i mi lancoch chyba szwankuje ale przy aucie przy przebiegu 227tys km to daje rade no bo rozrzad lancuchowy w chodzie to dopiero poczatek

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i-CTDi 140KM 103kW [l/100km]

7,3