Ocena kierowcy - Honda Accord VII Sedan

Cieniu, 12 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Rok produkcji 2004
Honda Accord VII Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Jednym słowem Honda to super auto które jest niezawodne jest jedno z szybszych w swojej klasie moze jedynie podskoczyc avensis 2.0 paski mogą sie schować silnik te traca bardzo duzo na mocy po przebiegu 200 tys fsi jednym słowem zal. Moja ma przebieg 194 przy 185 byłem na hamowni i pokazała 154km ale na vervie 98!(seryjnie 155) gosci z hamowni powiedział ze jest ździwiony tak dobrym wynikiem ale to po po prsotu honda. Jeżeli chcesz mieć auto wyróżniajace sie z tłumu i niezawodne to polecam :D miałem tez dylemat nad mazda 6 i ogolnie tak samo dobre auto ale honda ma to coś
Silnik to po prostu mistrzostwo po przebiegu 194 tys. olej 5w/40 i robiac 15 tys km nie robie zadnych dolewek a nie jednokrotnie ciagne pod 7 tys obr :D. moge podać do przykładu passata ze przy przebiegu 160tys zre olej jak głupi przy normalnej ekspolatacji zreszta honda słynie z najlepszych silnikow na swiecie i nie ma lepszy no chyba ze mazda 6 jej dorównuje ale nie ma juz takich dobry osiagów
Lekka zwinn krótka taka jaka powinna być
Najbardziej denerwujaca rzecza sa duże słupki boczne w przednich drzwiach nie jednokrotnie zasłaniaja widocznośc
Hmm co tu dużo mowić jest dobrze
jest to komfortowa limuzyna bagażnik do bani :D ogolnie jestem kawalerem i na to wogole nie patrze ale konkurenci maja lepszą ładowność.
Ni jest źle
a tutaj miłe zaskoczenie auto nie pali tak dużo jak by sie wydawało jak na limuzyne srednie spalanie 8.5-9 l
Hmm duzo by pisąc ja kupiłem auto krajowe serwisowane do 165 tys km. zapłaciłem wiecej o 5 tys niz cena rynkowa ale wiadomo za co bezwypadkowe z orygnialnym przebiegiem itp. zal mi ludzi ktorzy zobacz pierwsze najtansze na allegro i potem wala hasła typu tyle zpałaciłes? a on widział taniej proszę bardzo niech sobie kupi ta tania sprowadzona bitka z każdej strony itp. a potem sie dziwia auto ma niby 100 tys a fotele wytarte ze głowa boli i szlif na kierownicy :D. jezeli ktos chce kupic accorda to niech patrzy na olej musi smigac do 260 jak nie do 300 tys na full syntetyku 5w/40 bo jam ma zalany poł to albo głupi mechanik albo z bardzo duzym przebiegiem :D. moja była ciagnieta na obrotach i sinik zero zużycia tak sie dowiedizałe od poprzedniej właścicielki wiec polecam gorąco te auto.
pasek klinowy koszt 100 zł.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW [l/100km]

8,2