Ocena kierowcy - Honda Accord VII Sedan

Fireeebladzik, 11 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Rok produkcji 2004
Honda Accord VII Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : najlepszy w swojej klasie moze mu dorównać passat 1.8t ale przebieg do 200 tys potem kucyki mu leca a honda dalej je trzyma na hamowni po przebiegu 193 tys km pokazała 154 km serja 15!!
Karoseria : Hmm nie bity oryginalny lakier a lekkie pecherze sa na drzwiach w rogu co prawda nei widoczne ale piszemy szczerze
Porównam te auto do mazdy 6 i pssata B6 bo takie posaidam takze w domu i zlaezy co kto lubi jeżeli chodzi o mega niezawodnośc to polecam mazde 6!! auto ktorego nie da sie zepsuć co prawda honda tez sie nie psuje ale mazda ponoc jest lepsza passata Hmm brat narzeka na branie oleju i zawieszenie oraz małe pierdoły z elektronika. jeźeli chodzi ci o wrażenia z jazdy lubisz krecic auto pod czerwone pole i nie bojąc sie ze zaraz sie zepsuje albo silnik mozesz zajcehąc to polecam HONDE ten silnik wytrzymuje mega katowanie i nawet nie bierze oleju MISTRZOSTWO!!
Hmm Co to dużo mówić silnik to arcydzieło jedyne do czego można sie doczepić to dzwięk szlifierki kontowej przy wysokich obrotach ale dla niektórych to nie wada :D na tle konkurenci wypada bardzo dobrze szybszy od mazdy 6 avensis i wieśniackiego psasata spalanie tyle co konkurencja. POCHWAŁA za silnik przebieg ponad 200 tys olej w dalszym ciagu full syntetyk i po przejchaniu 15 tys schidzi do 2/4 bagnetu czyli oko 300 ml!! przy katowaniu auta dla przykłądu pasek 2.0 fsi przy takim samym traktowaniu bierze 2l !! wiem bo moj brat posiada to auto
Precyzyjna lekko wchodzi w porównaniu do paska podobnie tam tez nie mogę narzekac
Hmm Passat ma ciut lepiej jeźeli chodzi o komfort podróżowania lepiej dopracowane ALE za to kosztowne i awaryjne w hondzie po 200 tys nawet amortyzatory dalej oryginalne od nowości !! bez porównania accord
Hmm średniawka tutaj honda nie powala
Paliwa bierze tyle co konkurencja mazda passat toyota lecz jest bezawaryjna polecam także mazde 6 jeźeli chodzi o bezawaryjnosc oraz Toyote
Hmm cena honda bardzo dobrze trzyma wartośc jeżeli bierzemy pod uwage auto krajowe serwisowane to najdroższa z konkurenci ale otrzymujey kawał auta jeźeli kogoś nie stać o szkoda mu dorzucic ok 3-5 tys wiecej polecam mazde 6!!
Akumlator? zarówka ?? po przjechaniu 24 tys zobaczymy jak bd dalej jak narazie doskonale
BRAK

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW [l/100km]