Ocena kierowcy - Honda Accord VII Sedan

Macono, 15 lat temu
Silnik 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Rok produkcji 2008
Honda Accord VII Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Inne : o silniku nie będe pisał, bo wiedziałem , że bedzie rewalacja, miło zaskoczyło mnie wnętrze, dobrze dopracowane, podswietlane schowki, przesuwany podłokietnik, klapa bagażnika otwierana z pilota, komfortowe wyposażenie.
świetny silnik, świetny ponadczasowy wygląd limuzyny, chromy dookoła szyb, chromowane klamki, felgi 17, zmieniarka, tempomat, skóra, przesympatyczna skórzana kierownica, miłe fotele, podświetlanie zegarów, bagażnik otwierany z pilota, fabryczny japoński alarm, tempomat , full elektryka, super osiągi i spalanie
witam,posiadam sedana, wersja sport, nowe auto od dilera niemieckiego, silnik rewelacja, najlepszy silnik diesla jakim jeździłem, na przyciśnięcie gazu reaguje wgnieceniem w siedzenie. TDI wv i D4D toyoty zostają daleko w tyle.Honda producent najlepszych silników na świecie
krótkie sportowe przełożenia, rewelacja w końcu to rodzimy japończyk, a Oni słyną z doskonaości i dopracowania
niezależne wahacze każdego koła, rewelacja, świetnie tłumi nierówności, komfortowe a zarazem świetnie trzyma się drogi i zakrętów. I nie myślcie, że jestem jakimś maniakiem hondy, ale to auto poprostu przemiło zaskakuje
z przodu widoczność dobra, tak jak w innych autach japońskich i niemieckich, z tyły lekko podnieśiony zadziorny tył powoduje , że widoczność dobra dopiero od pewnego pułapu wysokości. ale nie jest to auto wielkie, więc nie ma większych problemów.
wszystko pod ręką, pachnie japończykiem
nic dodać nic ująć
z przodu bez najmniejszego zarzutu, z tyłu także,tym bardziej że siedzenie kierowcy odsuwane jest do tyłu na maxa gdy kierowca jest bardzo wysoki. ja mam 182 wzrostu i gdy siedze za kierownicą z tyłu także jest wystarczająco miejsca.
rewelacja, silnika praktycznie nie słychać.w benzynach jest gorzej ale z tym dislem wygłuszenie jest rewelacyjne.
2,2 cm3, ale duza moc przy 2000obrotó powoduje ze ten silnik jest bardzo żwawy, a zarówno bardzo ekonomiczny.trasa 6,5 litra miasto 7,5. rewelacja. spalanie do silników niemieckich TDI nie porównuje bo to by była prefanacja porównywac swietny silnik ICDTI z mało kulturalnym silnikiem TDI.
kupiłem te auto od dielara niemieckiego, w momencie gdy na rynek bedzie wchodził nowy model, wiec sprzedają juz taniej te niby stare bo mój model jest rocznik juz 2008, a nie 2007. w Polsce nawet nie wiedza z ete accordy na zachodzie sprzedaja sie jeszcze jako rocznik 2008 ( niestety ciągle polski rynek traktuje się olewczo). Cena auto o wiele nizsza niz w Polsce, diesla kupiłem taniej niż u nas benzynę.
prawdziwy japończyk, a nie żaden udawany i skłdany w wielkiej brytani, więc lać ropę i tylko jeździć;)
o poważnych usterkach rodowite japończyki nigdy chyba nie słyszały;)podkreślam rodowite japończyki

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i-CTDi 140KM 103kW [l/100km]

6,7