Ocena kierowcy - Honda Accord VIII Kombi

dj honda, 14 lat temu
Silnik 2.0 VTEC 156KM 115kW
Rok produkcji 2009
Honda Accord VIII Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 - Oceń swoje auto
Inne : układ jezdny i zawieszenie
samochod godny polecenia dla osob lubiacych ostra jazde w zakretach a takze preferujacych dobre osiagi i idealny kompromis miedzy komfortem a sportowym trybem jazdy
przyspieszenie calkiem calkiem chociaz gorsze niz w mazdzie, na biegu jałowym cisza tu zdecydowanie lepiej niz w poprzednim aucie ;] silnik godny polecenia wystarczy na polskie warunki jazdy po drogach
skrzynia rewelacja leciutko wchodzi kazdy bieg nie ma problemu z ich zmiana, krotkie przelozenia, czytalem testy w ktorych pisano ze nie da sie zmieniac ich dwoma palcami, mi jednak to wychodzi jestem w pelni zadowolony, skrzynia to duzy plus tego auta
prowadzi sie rewelacyjnie, na zakretach trzyma bardzo dobrze w porownaniu do mazdy jest o wiele lepiej na ruchy kierownica reaguje bardzo dobrze drugi plus tego auta
nie jest najgorzej ale czujniki parkowania szczegolnie z tylu by sie przydaly ogolnie jest dosyc skretny w miejscu , narazie nie mialem problemu z parkowanie wycofywaniem itd
jak dla mnie wszystko ok na swoim miejscu 20min i wiedzialem juz wszystko ( co gdzie nadusic zeby zadzialalo ) :]
klimatronic chlodzi i grzeje calkiem calkiem ;] zadnych nieprzyjemnych zapachow , glosnosc nawiewu jest optymalna , nie denerwuje mnie czyli jest ok
z przadu dobrze z tylu troszke mniej, jednak najwyzsza osoba w rodzinie jestem ja 175cm wiec miejsca jest wystarczajaco z przadu jak i z tylu, jak dla mnie jest wystarczajaco.
w porownaniu do mazdy jest o niebo lepiej jak dla mnie bardzo dobrze cisza totalna :]
srednie spalanie w 3 cyklach to 8.5L
wydaje mi sie ze cena jest przystepna chociaz oczywiscie jakby byl tanszy to bym sie nie obrazil ale wydaje mi sie ze pieniedzy w bloto nie wyrzucilem :]
narazie przejechalem 700km i nic sie nie zepsulo :] i mam nadzieje ze bedzie tak juz ciagle w koncu made in japan

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 VTEC 156KM 115kW [l/100km]

8,3