Ocena kierowcy - Honda Accord VIII Kombi

Silnik 2.0 VTEC 156KM 115kW
Rok produkcji 2008
Honda Accord VIII Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 - Oceń swoje auto
polecam !!!
ciuchutki przy niskich obrotach, przy 4,5 tys obrotów próbuje przyspieszać.Trudno mi o obiektywną ocenę bo poprzednio miałem V6 192km a to trochę inna liga
sprawnie, ale popełniłem błąd że pożałowałem na automat,przyzwyczajenie robi swoje(poprzednio automat), zastanawiam się teraz po co produkuje sie jeszcze manualne skrzynie(nie zwracajcie uwagi na podpowiadacz ekonomicznej zmiany biegów - bzdura
bdb
z tyłu kiepska
ok
super
dla kierowcy i pasażera z boku ok, z tyłu gorzej przy wsiadaniu + mało miejsca na stopy pod fotelami, do bagażnika o dziwo mieszczą sie moje kolumny do wzmacniacza z którymi często podróżuję, a do bmw 525 nie mieściły się bez składania tylnych siedzeń ???!!! jak widać czasami poj. w litrach można wsadzić miedzy bajki
ok, może trochę powinni bardziej postarać się z podłogą, stuki z zawieszenia lekko nieprzyjemne
przejechałem 23000km - dwa serwisy olejowe, pierwszy po 11000km, drugi po 23000km, koszty jednego przeglądu: olej 130pln +filtr i wymiana 95 PLN:w sumie 225 zł x 2 przeglądy =450pln (w tej cenie auto dwukrotnie super wyczyszczone w środku i na zewnątrz:)) spalanie ok, podałem niżej,
bez usterek
bez usterek