Ocena kierowcy - Honda Accord VIII Kombi

Dj Honda, 13 lat temu
Silnik 2.0 VTEC 156KM 115kW
Rok produkcji 2009
Honda Accord VIII Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 - Oceń swoje auto
Inne : uklad jezdny, naprawde klei sie z asfaltem rewelacyjnie, jakbysmy mieli drogi jakosciowo podobne do tych w niemczech to wogole bylo by miodzio
Czytam te wszystkie opinie i stwierdzilem ze chyba mam olbrzymie szczescie :] z moja honda sie nic nie dzieje, zadnej rdzy, glosniki w drzwiach dzialaja caly czas, zadnych odglosow z deski rodzielczej, klima nie smierdzi, bagaznik maly to fakt ale to idzie zauwazyc przed zakupem,ale lodowek cementu czy ziemniakow nie woze wiec mi pasuje, silnik mułowaty? nie wiem... jak jade 80km i chce wyprzedzic redukuje z 5 na 3 i idzie ladnie do przodu bez zająkniecia, Ci ktorzy pisza ze ten silnik ma mula - pewnie z predkoscia 100km/h wyprzedzaja lub przyspieszaja na 6 biegu wiec sie nie dziwie ;] redukcja na odpowiedni bieg to podstawa :] sprobujcie przy 60km/h zredukowac na 2 bieg to poczujecie to kopyto ktorego podobno nie ma ten silnik, skrzynia jest tak zestrojona ze powinno to byc tylko przyjemnoscia :] spalanie hmm... w miescie jeszcze mi 10l nie przekroczyl... zawieszenie \" twarde, czuc dziury, porazka \" no rozumiem ale cos za cos, chce sie w zakrety wchodzic szybko no to wlasnie to auto sie do tego nadaje, francuzi produkuja Citroena c5 polecam dla tych co ich twardosc zawieszenia irytuje :] przejechalem 15tys nic sie nie dzieje i chyba nic sie nie stanie takze ja jestem zadowolony z tego auta w 100% i moge go smialo polecic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 VTEC 156KM 115kW [l/100km]

9,5