Ocena kierowcy - Honda Accord VIII Sedan

Silnik 2.0 VTEC 156KM 115kW
Rok produkcji 2008
Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
jak na razie jestem zakochany - najchętniej wziąłbym ze 2 tygodnie urlopu i przejechał się po Europie .... ale to już jest w planach hehehe
cudowna cisza i wysoka kultura pracy, dość dobre przyspieszenie (11 sek)
automat - dzięki łopatkom przy kierownicy, zarówno w normalnym ustawieniu jak i sportowym zachowuje się bardzo dobrze.
jest dość twarde, ale na trasie sprawdza się wysmienicie. w zakrętach trzyma się drogi rewelacyjnie, jakby był przyklejony do niej
duża szyba przednia, duże lusterka wsteczne i kamera cofania
wszystko na swoim miejscu
bardzo przydatna opcja osuszania zaparowanej szyby, automatyczna klimatyzacja działa rewelacyjnie
rewelacja - jak w limuzynie. przy wzroście 182 cm i dość postawnej :) sylwetce miejsca jest wystarczająco
przy prędkości 140 mamy 3200 obrotów, słychać delikatnie przecinane powietrze. super
po przejechaniu niespełna 2000 km wyświetlone mam 8,7 l/100 km
za cenę 95 tys pln myślę, że trudno znaleźć porównywalny samochód. mój jest z 2008, ale kupiony tydzień temu. jest to wersja elegance, ale i tak jest dość miło :) wszystko pracuje rewelacyjnie, nic nie skrzypi, system grający BOSE z 10 głośnikami na pokładzie .... marzenie
mała zmiana - po niespełna 3 tygodniach musiałem wezwać assistance.... siadł akumulator. samochód stał wcześniej 3 dni po przejechaniu prawie 600 km i zonk .... jutro mam wizyte w serwisie, zobaczymy co powiedza. szkoda, bo pierwsze wrażenia rewelacyjne
Honda Accord VIII Sedan