Ocena kierowcy - Honda Accord VIII Sedan

tasinski, 11 lat temu
Silnik 2.0 VTEC 156KM 115kW
Rok produkcji 2011
Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 - Oceń swoje auto
Karoseria : Karoseria w sensie - sylwetka :)
Na plus: - Wygląd - pozycja za kierwonicą - wyposażenie (lifestyle) - właściwości jezdne - niezawodnośc w porównaniu do innych marek - świetnie wykończona deska rozdzielcza z miękiego materiału a nie plastik Na minus: - mało miejsca na nogi dla osób wysokich jak na auto z segmentu D - bagażnik 470 litrów nieforemny ale i tak się zapakowałem z dwójką dzieci i żoną nad morze, choć częśc bagażu była między pasażerami - delikatny lakier Ogólnie jedynym konkurentem dla tego auta jeśli chodzi o wygląd to jest jeszcze raz droższe BMW 5 :) Ja tam jestem zadowolony, napiszę więcej o niezawodności jak zrobie 50 tysięcy. Zapraszam na profil mojego auta : http://www.autocentrum.pl/?FF=883&car_id=1999795279
Silnik pracuje bardzo cicho. Elastycznośc po 4 tyś obrotów jak to w Hondzie. Polecam zmianę z 6 biegu na 3-ci :) i rura, wymijamy, spokojnie. Brak turbiny. Ale jeden woli matkę drugi córkę. Napewno nie będzie przebojów po 50 tysiącach jak w VW z silnikami wyposażonych w turbinę.
Doskonała. I w dodatku ten design, gałki zmiany biegów. Krótka, treściwa, doskonała.
Mam 18stk, ze stopów lekkich. Twardawo, przewidywalnie, czuć wszystko co na drodze.
Jeśli zamierzasz kupić to auto to koniecznie z czujnikami parkowania. Polecam kamerę cofania. Super lusterka, duże czytelne.
Działa szybko, sprawnie.
Z przodu rewelacja. Z tyłu dla osób wysokich mało miejsca na nogi pod fotelem jak na auto z segmentu D. U mnie z tyłu jezdzą dzieci.
Dużo by pisać. Rewelacja. 180 i cisza. 6 bieg i lecimy, bieżnik i wiatr słyszę tylko. Wycieszenie zmienione od 2011 model po lifcie.
Jazda agresywna 12 miasto 9 trasa. Jazda eko 9L miasto 6.3 L(temopmat 90 km/h)
Za japońskie auto za 101.000 tysięcy z wyprzedaży rocznika z pełnym wyposażeniem to chyba ok :)
Narazie wszystko gra.
Narazie wszystko gra.