Ocena kierowcy - Honda Accord VIII Sedan

krzysiek, 13 lat temu
Silnik 2.4 VTEC 201KM 148kW
Rok produkcji 2008
Honda Accord VIII Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW 2008-2016 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : prowadzenie najlepsze w klasie-kiedyś jeżdziłem amatorsko w rajdach,a ta honda jest molm 63 samochodem.
mam doświadczenie z różnymi markami ale honda kupiona przez przypadek okazała się autem wręcz doskonałym
moc od niskich obrotów dobra,brak wibracji,reakcja na gaz super.
miałem wiele aut,ale żaden nie miał tak precyzyjnej skrzyni,na poczatku lekko buczała przy 50-60km.naIV,. po zastosowaniu ceramizera jest ok.Pan seba i pomysł z poprzednich ocen, hondą akord nigdy nie jechali,i najprawdopodobniej sa pracownikami vw.-każdy wie że vw to lipna marka.nawet niemcy zdecydowanie woląś japońce.
doskonale i tylko doskonale
do tyłu słabiej ale mam czujniki
jak na auto za 120 tys. jest idealnie po1000km. dupsko nie boli
wentylacja pracuje ciszej niż w starym aud a8 i i 2 letnim bmw-7 miałem oba jeżdziły i psuły się rewelacyjnie-totalna katastroa finansowa!!!!!!!
tu tylko dobrze
tu także tylko dobrze
mam śr.zużycie 10,6l.benzyny przy dość ostrej jeżdzie.w a8 13 do 15 ropy przy podobnym stylu jazdy ,bmw-9 do14 ropy a w peugeocie 107-7l.wachy.wobec powyższego HONDA jest SUPER.
jakość b.dobra mechanik z serwisu hondy pokazał mi ręce i powiedział że tu ma prawie czyste,ale jak pracował w serwisie vw audi skoda częstochowa, to łapki były zawsze brudne aż do łokci.
UUWAGA WIELBICIELE NIEMIECKICH SZROTÓW-PRZY PRZEBIEGU 41TYS.KM.NIC NIE NAWALIŁO, NAWET ZARÓWKA.
brak jakichkolwiek usterek,a także brak oznak zużycia
Honda Accord VIII Sedan