Ocena kierowcy - Honda City V

adios, 16 lat temu
Silnik 1.4 i 83KM 61kW
Rok produkcji 2007
Honda City V 1.4 i 83KM 61kW 2002-2011 - Oceń swoje auto
Inne : przestrzeń i ergonomia wnętrza, oraz niskie spalanie, ale o tym wiedziałem jeszcze przed zakupem :).
kupując to auto miałem wątpliwości czy oby dobrze robię ( w podobnej cenie był Yaris ) ale po kilku dniach przekonałem się że dobrze zrobiłem :). Szkoda że nie ma sterowania radiem z poziomu kierownicy.
bez cudów ale miłe zaskoczenie - wcale nie mułowaty, jak dla mnie nie głośny, lubię słuchać jak silnik pracuje. Podoba mi się że jest bardzo elastyczny.
Bardzo dobra praca, krótki skok i precyzyjna. Czasami nie wchodzi za pierwszym razem wsteczny, ale to może być dlatego ze nie ma synchronizacji na wstecznym i trzeba na luz a potem dopiero na wsteczny.
trochę twarde, ale nie mam się w sumie czego doczepić. Ładnie wybiera poprzeczne nierówności ( po najechaniu słychać je ale nie czuć, dobrze tłumi zawieszenie )
bez problemu.
wszystko tam gdzie być powinno. Szkoda tylko że kierownica nie ma regulacji w poziomie, Przycisk od zmiany ustawień przebiegu i ogólnego spalania - hm trochę lipnie umieszczony, ale to chyba jedyna wada, a używam go nie jest za często więc jak dla mnie nie ma wpływu na ogólna ocenę.
klima działa super, ogrzewanie również, choć tak naprawdę to mrozów takich prawdziwych to jeszcze nie było
Jak dla mnie super, poprzednie auto było o metr krótsze więc teraz full wypas jeżeli chodzi o miejsce :)
robi się trochę głośno powyżej 110 ale mi to nie przeszkadza, w końcu wiem że mam silnik :) Na wolnych obrotach prawie nie słychać silnika. Irytuje trochę dźwięk piszczenie przy większych prędkościach ( prawdopodobnie pochodzi od anteny).
spalanie super niskie - to chyba
mógłby być trochę tańszy ( w końcu 50 000 piechotą nie chodzi)
jak na razie wszystko OK
oby tak dalej - czyli NIC