Ocena kierowcy - Honda City VI

Silnik 1.4 i 100KM 74kW
Rok produkcji 2009
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Honda City VI 1.4 i 100KM 74kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
to już moja druga opinia - ZIOM - Auto mam od początku - sprawuje się bardzo dobrze - przy przebiegu 65000 założyłem LPG - BRC działa pięknie - awarii brak, wszystko działa tak jak na początku - dodatkowo założyłem czujnik cofania. Lakier ma parę rys i otarć szczególnie przedni zderzak. Opony musiałem kupić już drugi komplet...
Bardzo dobry - ale tak jak pisalem wczesniej doskonały byłby jak by miał te 20 kucy więcej.. Trzeba pamiętać że HONDA wymaga regulacji zaworów zrobione to przy przebiegu 60 000 mimo że książka serwisowa podaje 100 000 - powodem było nagle zawyżenie spalania o 1 litr - jak się okazało zawory miały za duży luz.. po korekcie silnik spala jak na początku. BRAK AWARI
Bardzo dobra bez zmian jjak od nowości - wsteczny działa bardzo dobrze. Brakuje tylko 6 biegu na autostradzie - BRAK AWARI
Świetne prowadzenie do 140 km/h - zawieszenie nadal bez luzów - ewentualnie można się pokusić o wymianę łączników stabilizatorów
Widoczność przeciętna ze względu na szerokie słupkio
Bardzo dużo miejsca w środku, dużo schowków . Dostępność przycisków ok wszystko po ręką tylko przełącznik komputera mógłby być lepiej zrobiony
Super
Zarówno pasażer jak i kierowca ma dużo miejsca - również wysokie osoby. Uwaga na wsiadanie trzeba się przyzwyczaić chodzi o przód
Do 120 km//h naprawdę super - 140 km/h mały szum powietrza i silniczek mała wiertarka - wszystko powyżej to już niewiele różnicy - ew szum wiatru troszkę wiecej. maks jechałem 185 km/h i nie było tak źle
BRAK JAKICHKOLWIEK AWARI! tylko leje i wymieniam płyny i filtry
dałem za niego 58 000 zł - ELEGANCE - więc uznaje że jest to naprawdę dobrze wydana kasa - Teraz wpakowałem jeszcze 2500 zł z LPG i już prawie mi się zwróciła
Żarówki, dioda alarmu wypadła, odpina się osłona plastikowa na nogi kierowcy ta z lewej strony, wycierają się boczki drzwi tam gdzie się chwyta rękoma - lakier lubi ryski :/
BRAK!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 100KM 74kW [l/100km]