Lista ocen Honda Civic IV Hatchback (57) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Elegancki
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Oceniam na przeciętnie ponieważ ja mam 193 cm wzrostu jak zajmę poprawna pozycje za kierownicą to głowa mi wystaje przez szyberdach poza auto xD nie jest to auto dla wysokich, ja muszę jeździć w pozycji tzw gangsta z fotelem na full odsuniętym w tył i obniżonym żeby zachować minimum wygody, Japończycy raczej wysocy nie są dlatego jeżeli ktoś jest przeciętnego wzrostu to będzie zadowolony bo z przodu będzie miał miejsca aż za dużo i z tyłu też...
~Mariusz
Hatchback 1.3 75KM 55kW
Obszerne,wygodne.Podróż na tylnym siedzeniu również bez zarzutu.Starsze kobiety ~50 narzekają na trudności przy wysiadaniu,szczególnie gdy są w sukniach:) Siedzenia też są niskie.Teraz jest tręd podróżowania na siedząco(Toyota Yaris) a w tej civice jest bardziej "na leżąco".Co kto lubi:) (Ja to drugie)Autko jest niskie,drzwi obszerne otwierają prawie całe wnętrze.
~Grzegorz GDYNIA
Hatchback 1.3 75KM 55kW
bardzo dużo miejsca jak na tak mały samochodzik, 4 osoby mogą podrużować w b komfortowych warunkach nawet na długich dystansach pod warunkiem ze nie zabiorą dużo bagarzu, bagarznik jest troszkę zamały no cóż ale nie można mieć wsystkiego, w 5 os idealnie nadaje sie na drobny wypad za miasto.
~BratPIT
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Auto swietnie rozplanowane wewnatrz, jak na stosunkowo male wymiary zew. Z przodu sporo przestrzeni nawet jak dla mnie. Z tylu juz mniej, ale spokojnie moga podrozowac jeszcze 2 osoby, 3-cia to tylko na krotka trase :) Bagaznik sredniej wielkosci i malo praktyczny w otwieraniu
~Daniel daniel29@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przestrzeni naprawdę sporo. Nawet wysoki kierowca na pewno znajdzie dla siebie odpowiednią pozycję za kierownicą za sprawą nisko umieszczonych foteli. Nad głowami dużo miejsca z przodu jak i z tyłu. Pasażerowie tylnej kanapy na pewno nie będą narzekać na brak miejsca na nogi.
~DoPrze
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
miejsca jest wprost niemiłosiernie dużo. Wiele aut wyższego segmentu o nowocześniejszej konstrukcji nie ma tyle miejsca zarówno dla siedzących z przodu jak i pasażerów siedzących z tyłu. Minus za mały bagażnik.
~Conrado
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Z przodu miejsca jest bardzo dużo, auto jak na swoją klasę jest dość szerokie! Dzięki temu nawet z tyłu można wygodnie podróżować. Da się pojechać w cztery osoby na wakacje.
~golem@pop.e-wro.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Wcześniej jeździłem Fordem Mondeo kombi. Tutaj, samochód wygląda na mały, ale w środku jest więcej miejsce niż w tamtym Fordzie. Pozycja kierowcy prawie leżąca, pełen relaks :)
~Paulo
Hatchback 1.3 75KM 55kW
Mam 192cm wzrostu, fotel odsunięty max. do tyłu i nie mam problemów z prowadzeniem. Autko niby małe ale w sumie jak na ta klase dosc szerokie, z tylu spokojnie usiada 2 dorosle osoby.
~MotoFan01
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Kierowca i pasażer z przodu mają bardzo dużo swobody . Co do pasażerów z tylnej kanapy na pewno jest tu gorzej no ale przecież to nie limuzyna :)
Honda Civic IV Hatchback