Ocena kierowcy - Honda Civic IV Hatchback

Grzegorz.G, 12 lat temu
Silnik 1.5 i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1991
Honda Civic IV Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW 1987-1991 - Oceń swoje auto
Silnik : POPROSTU BAJKA. Do innego nie mial bym zaufania na trasie ! jak do niego mam juz przejechane od 60 tys jak kupilem 110 tys i naprawde moge nim jechac do CHIN !
Karoseria : Korozja nadkola i progi na lata 91 to bardzo malo i tak ze tylko tyle rdzewieje.
Przeniesienie napędu : Automat. Problemy z fachowcami do tego !
Zadowolony jestem bo kupilem od pierwszego wlasciciela co mial 79 lat i jezdzil tym do sklepu do 2008 dziadziu miesiac wczesniej all servisowal w DE a wiec co tu mowic tam na przeglad autem sie jedzie a nie jak u nas tylko sie papier daje do wbicia :] Nie sprzedam do konca jego zywota ! i mojego ! Zawsze bede wolal w niego inwestowac niz w nowe auto !
Perfekt. 0 wyciekow itp. uszczelki jak nowe nic nie przepalone czysciutki. !
Jak nie wymienisz oleju to szarpie z 1 na 2 bieg. Reszta ok
Po 140 po zakretach 90stopni drogi malopolski KRETE. Na oponach Michelin ! nie do oderwannia. ! Przy dobrym kierowcy !z wyjscia z zak, gaz redukcja itd. BAJKA auta z 2000 roku sport nie pokonaja tak zakretu jak on :]
LUX
Brak KLIMY Ale szyber dach jest !
Na wolnych obrotach do 120 km/h
Paliwo granice 6 L przy spokojnej do 9 przy OSTREJ ! GAZ 7 L to minimum jakie mi sie udalo uzuskac max kolo 11 L na 100/km srednie 8-9 L gazu na 100 KM
Dalem 1000 Euro ^^ w 2008 od pierwszego wlasciciela 79 letni dziadzius sprzedal :*
Trzymanie w zakretach. Niskie i szeroko rozstawione zawieszszenie daje poczucie bezpieczenstwa na zakretach nie na problemu przy wiekszych predkosciach.
Skrzynia automat na te lata z 91 Do regeneracji ale koszt wysoki zapewne.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 16V 90KM 66kW [l/100km]

Honda Civic IV Hatchback