Ocena kierowcy - Honda Civic IV Kombi

Malenka87, 17 lat temu
Silnik 1.5 i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1988
Honda Civic IV Kombi 1.5 i 16V 90KM 66kW 1988-1991 - Oceń swoje auto
Samochód, który przy odrobinie pracy bedzie jeźdźił jeszcze długo i zostawiał w tyle nowsze modele...
Niezwykle dynamiczny, nie ma się do czego przyczepić
czasami wymaga ponownego wciśnięcia sprzęgła przy wstecznym, w trasie odczuwalny brak 5 biegu
nic do zarzucenia
rewelacja
jeżdże moją hondą w dalekie trasy i nigdy nie mialam powodów do narzekań, takie siedzenia to bym mogla w domu mieć :)
w samochodzie ciepło robi się w moment gorzej już z zimnym nawiewem mogę pokusić się o stwierdzenie iż mój samochód go nie posiada
Małe-wielkie autko; w środku może wygodnie podróżowac 5 osób a miejsce kierowcy to dopiero coś :)
limuzyna to to nie jest, przy wiekszej prędkości wyraźnie słychać pracę silnika, mi to pasuje jednak komfort jazdy wyraźnie na tym traci
auto nie jest paliwożerne; części są trochę drogie ale to jak do wszystkich skośnookich ;) a na rynku łatwo znaleźć zamienniki np. tureckie
za takie pieniądze nie znajdzeimy nic lepszego i w dodatku w takim stanie
wszystko trzyma się rewelacyjnie tylko fotel kierowcy jest przetarty
niestety zawieszenie cierpi na naszych ulicach zwłaszcza w lublinie gdzie remont ulic trwa ponad pół roku i jest jeszcze gorzej niż bylo wcześniej; to właśnie przez to musialam wymienić część zawieszenia

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 16V 90KM 66kW [l/100km]

6,7