Ocena kierowcy - Honda Civic V Hatchback

Silnik 1.3 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 1994
Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : jak pszczólka
Karoseria : gnijące blachy nadkola i klapa bagażnika
Silnik : hydrauliczna pompka sprzęgła przecieka
samochód bezawaryjny przez trzy lata jakie nim jezdziłem oprócz okresowego przeglądu i wymiany oleju filtrów i świec nic nie musiałem robić. Oczywiście należy doliczyć również wymiane klocków hamulcowych. Spalanie samochodzika mieściło się średnio na poziomie 7 litrów w zależności od tego czy miasto czy trasa plus minus 1 litr. Jedyna wada oczywiście to blachy miałem problem z rdzewiejącymi nadkolami i klapą bagażnika. Jednak po latach wspominam ten samochód z rozrzewnieniem naprawdę fajne autko teraz już takich nie robią chyba.
silniczek jak pszczółka chodził. palił na dotyk równa praca przez trzy lata jakie nim jeździłem nie musiałem nic absolutnie wymieniać i wkładać pieniędzy.
biegi wchodzą łagodnie i dokładnie. jedyne co mi się popsuło to pompka hydrauliczna sprzęgła przeciekała i musiałem dolewać nieco płynu DOT 4
okej.
wentylacja mi trochę szwankowała ale podejrzewam że już należało wymienić filtr kabinowy i była by dużo silniejsza.
okej.
no samochodzik słychać silniczek w środku ale jest to miły dźwięk ja to przynajmniej lubiłem.
okej
nic mi się z drobiazgów nie psuło