Ocena kierowcy - Honda Civic V Hatchback

hondziarz87, 9 lat temu
Silnik 1.3 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 1995
Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Mozliwe, iz moja ocena nie jest obiektywna poniewaz jestem fanem marki jednak to autko mowi samo za siebie. Daje niesamowita frajde z jazdy, jest bezawaryjne i w miare funkcjonalne dla dwoch osob. polecam mlodym kierowcom ktorzy zaczynaja swoja przygode z motoryzacja.
Mimo malej pojemnosci i mocy silnik radzi sobie z tym autem i co najwazniejsze jest po prostu nie do zajechania. w trasie potrafi zadowolic sie 5,5 l PB95 (okolo 7 l gazu) w miescie moze to byc miedzy 7 do 12 litrow PB (adekwatnie wiecej gazu) zalezy jakie miasto i.. jaka stopa
pracuje precyzyjnie - przy wiekszych przebiegach wodziki moga sie zapiec i chodzi ciezej ale zapuszczenie smarem powinno zalatwic sprawe
bardzo bezposredni dajacy pewnosc prowadzenia i niesamowita radoche z jazdy
maly samochod z dosc duzymi szybami - latwo nim manewrowac
dla mnie wszystko jest tam gdzie powinno byc - kto jezdzil japoncem po prostu wsiadzie i pojedzie
troche slaba wentylacja, przy klimie trzeba wymieniac filtr kabinowy przynajmniej co 2 lata
jak na tak maly samochod jest moim zdaniem rewelacyjnie - chociaz bagaznik nie jest powalajacy
wyciszenia po prostu .. nie ma. auto wazy okolo 925 kg wiec nikt o tym nie pomyslal mnie to nie przeszkadzalo lubie sluchac silnik - kwestia gustu
wymieniasz tylko czesci eksploatacyjne oraz czesci zawieszenia - niestety polskie drogi nie rozpieszczaja zadnego auta
jesli znajdziesz dobrze utrzymany egzemplarz bedzie ci sluzyl dlugie lata wiec warto wylozyc 1 tys do 2 tys wiecej
przepalaja sie lampki kokpitu, nic wiecej nie odnotowalem
nie stwierdzono

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 16V 75KM 55kW [l/100km]