Ocena kierowcy - Honda Civic V Hatchback

bry2235790, 16 lat temu
Silnik 1.3 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 1995
Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : jest naprawde poprostu swietny
niestety mam przyjemnosc jezdzic nia od niedawno ale jest bardzo dynamiczna,zwinna. Malo pali i naprawde slicznie wyglada ale to kwestia gustu, swietny samochodzik jak za ta cene
swietna praca silnika, bardzo dynamiczny przy silniku 1.3 naprawde
dalem 4 poniewaz wstecznemu czasem sie uda zgrzytnąć ale po za tym wszystko gra
swietny ukl. jezdny naprawde ale jak wiadomo jesli chodzi o drogi to wolalbym mieszkac w Niemczech ah...no co tu duzo pisac nasze drogi sa poprostu zabojcze dla kazdego samochodu (dobra, prawie kazdego)
widocznosc jest w porzadku aczkolwiek do tylu to hmm...troszke gorzej ale i tak nie ma co narzekac, piekna oplywowa sylwetka tego modelu mowi sama za siebi od razu wiadomo ze bedzie mniej widocznosci, ale hmm naprawde ta sylwetka poprostu potrafi zauroczyc
wszystko idealnie pod ręka poprostu nic dodac nic ując
fakt faktem klimatyzacja jednak to jest to szkoda ze jej nie tu nie ma, ale jesli chodzi o grzanie w zimie to szczerze powiedziawszy to nawet daje rady, gorzej w lecie ale za niedlugo przy naszym efekcie cieplarnianym nie pomoze nawet klima :)
na poczatku myslalem ze przestrzeni bedzie w niej malo ale jak sie rozgladnalem i zobaczylem to poprostu zostalem bardzo mile zaskoczony, przestrzeni jest naprawde duzo jak na taki samochodzik z tylu przestrzen pasarzera po prostu multum do 185 cm wzrostu nie ma najmniejszego problemu aczkolwiek moj kolega przy wzroscie ponad 210 cm SMIESZNIE wygladal
silnik pracuje miarowo cicho do 120 km/h a potem no wiadome, ale i tak juz prawie gluchy jestem heh
pali miarowo 7-8 l w miescie, przy oszczednej jezdzie 6 l a jak wiadomo jak sie przycisnie to potrafi spalic do 10 l
Lepszego autka moim zdaniem za ta cene nie da sie znalezc poprostu
silniczek japonski swietny
raczej mnie nie zawiodla