Ocena kierowcy - Honda Civic V Hatchback

GONZO, 17 lat temu
Silnik 1.5 Vtec-E 90KM 66kW
Rok produkcji 1991
Honda Civic V Hatchback 1.5 Vtec-E 90KM 66kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
naprawdę dobra japońska szkoła tworzenia aut niezawodnych-polecam kazdemu kto chce mieć pewnośc że dojedzie do celu i nie ma czasu na trzymanie auta u mechanika:)
mimo przebiegu silnik chodzi jak żyleta,jak wciskam gaz to głowe mi chce urwac.poprawiła sie dynamika po wybebeszeniu katalizatora i usunięciu tłumika środkowego:)!
skrzynia ogólnie ok tylko na zimnym silniku troszkę ciężko jedynka wchodzi!
no zawias jest super,mimo tego że mam wyhuśtane amory z tyłu to i tak w zakrętach czuje stoicki spokój:)!
wszystko widze,wszystko słysze:P
wszystko pod ręką i nie słychać żadnych stuków z deski rożdzielczej
szybko mi nagrzewa wnętrze,w lecie gorzej bo musze szyby otwierać, za to słyszę piękny ryk silnika ha ha
z przodu super,mam 185 cm wzrostu i jeszcze można fotel posunąć do tyłu!z tyłu też spoko,można zrobić impeze!
no tu gorzej bo z jednym tłumikiem to powyżej 90 km/h trzeba troszke głosniej rozmawiac!ale pewnie z oryginalnym wydechem jest cichutko
trasa 6L-do 90 km/h,szybsza jazda pod 7,miasto około 7 przy spokojnej jeżdzie a przy piłowaniu do 6 tyś zapewne pod 9 dojdzie:)!ogólnie jak na ten silnik i moc to genialnie!
części nie są w cenie tych do Poloneza ale kupuje się je razdko i są dobrej jakości!dla mnie warto kupić to auto gdyż nie jest to skarbonka,przy dbaniu oddżwieczy sie niezawodnościa:)POLECAM
po 2 latach wymieniłem automat w rozruszniku i teraz musze przelutowac przekaznik pompy paliwa - standard w civikach!ogólnie auto na lata!
nigdy mi nie stanęła i zawsze dojechałem do celu!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 Vtec-E 90KM 66kW [l/100km]

6,8