Ocena kierowcy - Honda Civic V Sedan

Mati, 11 lat temu
Silnik 1.5i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Honda Civic V Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
ogólnie polecam samochód, w nadwoziu sedan, ale z charakterem sportowca, nie raz mnie zaskoczył, 1.5 90KM, ale jest naprawdę czym pojezdzić.. przyjemność z jazdy, idealne wręcz położenie foteli za kierownicą, wszystko pod ręką.. to wszystko sprawia, że Honda do samochód który mozna polecić każdemu kto nie ma 30 000 do wydania na samochód, a chce pojezdzić w miarę normalnie i przy tym ekonomicznie. POLECAM w szczególności młodym osobom, jeśli masz chociaż trochę oleju w głowie i nie chcesz jezdzić pseudo sportowym bmw lub calibrą to jak najbardziej wybierz Hondę, to wciąż pewny i solidny japończyk który Cię nie zawiedzie jeśli się troche o niego zadba.. a warto :)
Jak na ten rok samochodu, Honda spisuje się bardzo dobrze, silnik pracuje równomiernie..
wsteczny czasami lubi zachaczyć, ale to normalne w Hondach z tych lat, jak ktoś jezdzi albo jezdził to wie
niski środek cięzkości = zabawa na zakrętach, Honda prowadzi się wręcz doskonale.. POLECAM, miałem okazję się przejchać różnymi modelami samochodów z róznych lat, ale tej przyjemności co w mojej Hani nie zaznałem jeszcze nigdy
oczy dookoła Hondy, czasami ciężko wyczuć gdzie kończy nam się tył, i może to sprawiać problemy w szczególności gdy mamy do czynienia z wąskimi miejscami parkingowymi.
zimą szybko się nagrzewa, Honda nie ma klimatyzacji także latem nie jest za ciekawie
wiadomo, sedan
zalezy jak kto woli, powyżej 3.5 tys. obrotów robi się głośniej w Hondzie, ale dla mnie akurat to nie problem, lubię ten dzwięk silnika
miasto 7/8, trasa 6, kosztów napraw w ciągu roku nie zaznałem.. MADE IN JAPAN :)
nic dodać nic ująć. WARTO
... ocena mówi sama za siebie
jw

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5i 16V 90KM 66kW [l/100km]