Ocena kierowcy - Honda Civic V Sedan

Killerbees, 16 lat temu
Silnik 1.5i 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1993
Honda Civic V Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : Slyszalem ze te silniki sa naprawde dobre , ale nie spodziewalem sie ze az tak....Japonska precyzja sie sprawdza
Przeniesienie napędu : Oslony przegubu zewn.
Karoseria : Blacharka oraz tlumiki = rdza
Inne : brak...
Samochod dla osob ktore lubia dynamiczna jazde.Jesli bedziesz Honde dusil na 2 tys. obrotow to odwdzieczy ci sie tak samo mozolna jazda.
Jak to w japońcach.Silniczek jest boski, jak narazie wymienilem tylko kopułke bo lauch byl spalony ale po wymianie mruczy jak namietna kotka!!
Czasem cos zazgrzyta, sprzęglo hydrauliczne super sprawa...Jedynie wsteczny to maly pronbem ale da sie zyc
Swietnie sie trzyma asfalciku, jak sie juz leci ponad 100 km/h to czuc jak Hania sie klei do asfaltu i asfalt do niej
Przednia szyba przestronna , tak samo boczne.Tylnia nie za wielka ale jest ok.
Jest to niski samochod , prez co wsiadanie i wysiadanie moze sprawiac co niekotrym wiekszym osobom troszke prblemow.
Ladnie chlodnica chlodzi i nagrzewnica szybciutko nagrzewa .
Jako kierowca moge powiedziec ze czasami czuje sie jakbym lezal w bolidzie jakimsa pasazerow zazwyczaj nie mam , co jedynie obok mnie nieraz ktos sie znajdzie
Glosny jest silniczek i wyciszenie nie jest mocna strona.Jednak ja lubie ten odglosik mruczenia...Radyjko do tego i jest super
Czesci sa drogie , mowie oczywiscie o oryginalach.Oleje ktore zaleca Honda takze sa drogie ale wtedy wszystko chodzi precyzyjnie.Jednak za taka cene auto odwdzieczy nam sie takim komfortem jazdy jak naprawde malo ktory samochod
W tej chwili auta nie sa drogie a za takie ceny taka perelke miec to cudo
Wspaniale przespieszenie...wspaniala sylwetka a najwiekszym plusem jest japonski silnik takze niezawodny
Hmmm nic specjalnegop jeszcze sie nie wydarzylo.Wiem ze osolny przegubu to czesty problem.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5i 16V 90KM 66kW [l/100km]

7,1