Ocena kierowcy - Honda Civic VI Coupe

bratek, 17 lat temu
Silnik 1.6 i 105KM 77kW
Rok produkcji 1998
Honda Civic VI Coupe 1.6 i 105KM 77kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
trafilem w samochód idealny dla moich potrzeb, piekny, sportowy, japonski.
Pełna kultura, zero wycieków. Jetem po wymianie rozrządu, filtrów i oleju. Więcej nie ma co robić.
... ten wsteczny (synchronizacja), najpierw 1 a po tem wsteczny i po sprawie. dla mnie nie jest to problemem.
sztywna, nisko zawieszona stąd mogą wynikać w niektórych miejscach problemy więc trzeba zwolnic (oczywiscie jest to wina naszych dróg i przeszkód na nich). jak dla mnie zawieszenie SUPER !
nie miałem jeszcze żadnych problemów (choć mam wersje coupe)
wszystko na miejscu, wersja comfort ma wszystko czego trzeba kierowcy by wygodnie jezdzic ;) bardzo przejrzyscie !
w zime jeszcze nie wiem co bedzie, w lato na 5.
wersja coupe a mimo wszystko z tylu duzo miejsca i wygodne fotele z podglowkami, sciety z tylu dach moze powodowac problemy u osob powyzej 180cm. z przodu miejsca bardzo duzo (przestronnie)
niskie obroty cicho, wysokie obroty przyjemnie glosniej ... w koncu to wysokoobrotowy sportowy japonczyk ! bajka
trasa bardzo ekonomicznie, miasto hmmm jak to w miescie, jezdze w warszawie i tu nie da sie zaoszczedzic :-(
niestety japonczyki nie sa tanimi samochodami w porownaniu z europejczykami, ale nie zaluje tych pieniedzy ...
musze wymienić przewód gumowy od w ktorym plynie sobie plyn chlodzacy, narazie mam zaklejony izolacja i jest OK.
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 105KM 77kW [l/100km]