Lista ocen Honda Civic VII Hatchback (307) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 207 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nowy
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Do 80 km/h silnika praktycznie nie słychać, ale powyżej już \"kwiczy jak zarzynana świnia\". Myślę, że 6 bieg rozwiązałby ten problem. Szumy powietrza to pięta achillesowa tego auta. Słabe uszczelki przepuszczają powietrze i czasem wodę do środka jak myje się po ciśnieniem.
~denver
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Bez masakry, ale niezbyt komfortowo. Nie mam doświadczeń z autami tej klasy, ale porównując z Leganzą byłem rozczarowany. Ze względu silnik i skrzynie, powinni postarać się o lepsze wyciszenie. Przy prędkościach rzędu 160 - 170 km/h jest trochę jak w startującym samolocie.
~albercik
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Przeciętne wyciszenie, do diaska! O ile w jeździe miejskiej (80 proc. mojej jazdy) jest super, bo cichutko i przyjemnie, to na autostradzie jest lipa. Silnik jednak trzyma wysokie obroty i w środku co prawda dalej się swobodnie rozmawia, ale jednak jest dość głośno.
~Darek_Wawa
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Na autostradzie czuć jednak, że to kompakt - wysokoobrotowy silnik robi swoje. W mieście za to, przy jeżdżeniu do ok. 60 km/h porusza się człowiek w ciszy i spokoju. Radio fabryczne gra w mieście na głośności 3-4 w 40 stopniowej skali i wystarcza w zupełności.
~Jakub
Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW
Civic'ki nigdy super wyciszone nie były ale przy 100km/h w kabinie nadal jest wystarczająco cicho żeby odbyć normalną rozmowę. Powyżej 140km/h już robi się dość głośno ale wtedy silnik nabiera decybeli i tego chce się słuchać. Nie gadać. Jechać!
~Tommy
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Fatalne. Nie wiem czy to wina uszczelek czy czego, ale przejeżdżając przez kałuże wydaje się że są albo otwarte drzwi albo okno. Jazda powyżej setki też staje się głośna nie mówiąc też o tym gdy silnikiem wchodzimy na większe.obroty niż 3tys.
~SilverSurfer
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Dla mnie to największy minus auta. Niestety powyżej 120km/h silnik wyje dosyć głośno i zagłusza radio. Dodatkowo komora silnika również powinna być lepiej wygłuszona. V-Tec lubi wysokie obroty jednak wkręcanie do 4-5tyś sprawia że silinik wyje niemiłosiernie.
~mk
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Silnik jest dość cichy, ale na autostradzie jest za głośno, głównie od opływającego powietrza. W jeździe do 100 km/h można powiedzieć, że samochód jest wyjątkowo cichy. Na postoju silnika praktycznie nie słychać ani w środku ani na zewnątrz.
~pi-er
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
1. Bardzo dobre na postoju i przy prędkościach do około 60-70 km/h (miasto) - praktycznie bezszelestnie sie jeździ 2. Niestety, na autostradzie brakuje wyciszenia 3. Plus taki, że to nie wycie, tylko rasowy gang wysokoobrotowej jednostki
~Teltzman
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Jak hondę jest tu bardzo cicho ale warunek to obroty mniejsze niż 4200 a w trasie nie szybciej jak 150 km/h bo szybciej to już jest buczydło im szybciej tym gorzej.ale jak na klasę auta jest naet nie dobrze co bardzo dobrze.
Honda Civic VII Hatchback