Lista ocen Honda Civic VII Hatchback (257) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Teltzman
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
ogólnie jest ok ale miałem problem z półosią urwała się krótka a w sklepie z częściami powiedzieli mi że w tym aucie zdarza się to dość często
~jacek
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
wymiana uszczelki pod głowicą, wymiana całego silnika, wymiana praktycznie całego zawieszenia, wymiana całej instalacji klimatyzacji ...
~sławekk
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
BRAK :-)))))) Wóz jest w sumie niezawodny :-) Ja go polecam. Może nie jest to piękność ale dostarcza wygody podróżowania, troszeczkę adrenalinki i zadowolenia.
~Tristan
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Plyn chlodniczy zaczal delikatnie ubywac. Brak diagnozy przez mechanika z ASO. Wszystko opieralo sie na dywagacjach, wiec uzupelnialem i jezdzilem dalej.
~miszczu4444
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Gdyby nie skrzynia to było by perfect. Wiadomo hamulce,zawieszenie itd. w końcu zużyje się coś w każdym aucie co jeździ a nie w stodole stoi.
~Roger12
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Bardzo dobrze. Nic poważnego się nigdy nie stało, oprócz eksploatacji typowej, nawet jak się zapomni na czas coś wymienić to i tak nic się nie psuje
~domichal
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
to moj trzeci civic, pierwszy type-r, po VTI z poprzedniej generacji, kupiony wlasnie dlatego, ze samochody te nie sprawiaja ZADNYCH powaznych problemow.
~Nowy
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Poza typowymi usterkami charakterystycznymi dla tego modelu to było ok. Chociaż stopiony katalizator przy przebiegu 115 tys km to już porażka.
~Michał
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Żadnych poważnych usterek odkąd jeżdżę. Wcześniej była wymiana tarczy skrzyni biegów. Ja dolewam płyn do spryskiwaczy i jazda dalej.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Hatchback
6,1
9,1
8,9
~DiKej
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
po prostu doskonale, jeszcze na gwarancji był problem z oboma serwami w przednich światłach, wada fabryczna, ale to w końcu nie unieruchomiło pojazdu.
Honda Civic VII Hatchback