Lista ocen Honda Civic VII Hatchback (292) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 222 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~S.K.
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
W stosunku do innych aut tu jest bardzo dobrze, trzeba tylko minimum raz do roku wymieniać filtr przeciwpyłkowy, bo w deszczu zaczną parować szyby od środka.
~M.P.
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
mam klimę automatyczną - zima/lato 21 stopni i działa bez zarzutu, od 2004 roku, czyli od nowości niczego nie uzupełniałem, bo działa;-)
~honda_user
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Wszystko gra dopóki jest włączona klima (automat). Jak klimę się wyłączy to parują szyby. Trzeba cały czas jeździć na klimie. Poza tym super.
~rambo7@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
bardzo głośno chodzi sprężarka klimatyzacji - klima ręczna działa dobrze. ogrzewanie bardzo mocne grzeje okropnie. nawiew mocny włosy suszyć można.
~zawist.m@poczta.fm
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Nie mam klimy porażka. Duża przednia szyba szybko ładnie nagrzewa autko. Zimą trzeba przejechać parę kilometrów żeby zaczęło grzać. Podobno diesle tak mają.
~Wlasciciel
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Jak jest zima to musi byc zimno ale wystarczy odczekac chwilke i wszystko gra! Jak w kazdym aucie.. Łato zmienia sie filtry za schowkiem..
~Karol
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Wnętrze szybko się nagrzewa zimą a latem klimatyzacja działa efektywnie. W deszczowe dni szyby mocno parują i bez włączonej klimatyzacja jazda jest niemożliwa.
~MICHAŁ
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
czasami paruje tylnia szyba ale to chyba wina wkładki do bagażnika którązamontowałem dla psa ( zatyka odpowietrznik) poza tym bez zastrzeżeń
~basia
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
klimat.manualna ale w tym roku sie sprawdzila przy tych upalach,szyby paruja ale jest na to sposob,slaby nawiem na 1 a na 2 to strasznie szumi
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Hatchback
6,1
9,1
8,9
~Robert B z W-wy
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
klimatyzacja działa skutecznie nawet przy bardzo wysokich tempeturach, mógłby się trochę szybciej ogrzewać, trochę za bardzo parują szyby
Honda Civic VII Hatchback