Ocena kierowcy - Honda Civic VII Hatchback

Marek, 15 lat temu
Silnik 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW
Rok produkcji 2004
Honda Civic VII Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW 2004-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Ogolnie auto mile ,silnik the best .Ale ja bym nie kupil tego auta drugi raz.Zbyt duze spalanie,czesci trzeba szukac ,nie wiem jak z serwisem.
Ogolnie moze byc ,ale sa inne auta w podobnej cenie wiec/
Silnik jest super .Smialo wchodzi na obroty ,wiec mozna smialo jechac i bezpiecznie wyprzedzac.Glosny/Mysle ze nie ,ale lekki pomruk sprawia ze czujesz ze to auto jedzie
Jezeli chodzi o zmiane biegow to jest ok.Natomiast zdarzaja sie problemy ze wrzuceniem wstecznego
Auto sie prowadzi bardzo dobrze,ale przy wiekszych predkosciach na naszych drogach trzeba uwazac ,gdyz mozna wyladowac na poboczu.W Niemczech na autobahnie jechalismy 225 i zadnego problemu.Natomiast na naszych drogach 160 i koniec jazdy.
Widocznosc przecietna.Trzeba bardzo uwazac przy cofaniu
Sterowanie lusterkami jak i podgrzewanie lusterek zaslania kierownica wiec trzeba patrzec na przyciski regulacji lusterek i ogrzewania
Wentylacja slabo .Byc moze musze zmienic filtr kabinowy.Szybko sie nagrzewa ,ale nie rewelacja z ogrzewaniem
Miejsca z tylu sporo.Nagaznik do niczego ,no ale to auto sportowe.Z przodu moze byc
Nie narzekam
No i bolaczka auta.Wiem ze z takim silnikiem musi spalic.Nie wiem skad moi koledzy bwzielitakie spalanie.Chyba cos sie im pomieszalo.Skoro Pfabrycznie miasto 10.5 ,trasa 6.1 srednio 8.5 .I tak to auto pali 5.7 to rowerem i z zaglem.U mnie przy predkosciach 120 w trasie pokazuje 7.5-8 ,ale po nastepnym tankowaniu wychodzi 10-11
nie wiem
Narazie nic auto mam pol roku.Problemy ze znalezieniem felg do tego auta ,gdyz nie ma takiego auta w katalogu.Zostaje serwis ,a czesci w serwisie w dosc dobrych cenach
narazie nic .Auto mam pol roku

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW [l/100km]

9,5