Ocena kierowcy - Honda Civic X Sedan 4d

adamma, 5 lat temu
Silnik 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Rok produkcji 2017
Honda Civic X Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW 2017-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo dynamiczny, elastyczny i oszczędny. Mam nadzieję, że będzie również trwały.
Samochód użytkuję od roku, przebieg 19 tys. Auto oceniam bardzo pozytywnie. W wersji Elegance mam prawie wszystko co jest potrzebne w codziennej eksploatacji. Plusy tego samochodu to silnik, układ jezdny, bogate wyposażenie, prezentacja, przestrzeń. Minusy jak dla mnie to brak uchwytów/zaczepów w bagażniku oraz brak regulacji wysokości fotela pasażera. Samochód prowadzi się bardzo dobrze jest dynamiczny i oszczędny. Mam nadzieję, że będzie również trwały, ale jest za wcześnie na taką ocenę. Po roku eksploatacji nie żałuję wyboru kupna tego samochodu.
Silnik to najmocniejsza zaleta tego samochodu. Jest ekonomiczny, elastyczny i ma dobrą dynamikę.
Wersja manualna bardzo precyzyjna. Może trochę za krótkie przełożenia, ale ma to swoje plusy i minusy.
Tutaj również zdecydowany plus. Świetne prowadzenie oraz czucie samochodu.
Brak uwag. Za krótki okres użytkowania, żeby oceniać ten element.
Czujniki parkowania oraz kamera cofania załatwiają sprawę.
Generalnie jest w porządku. Sterowanie klimatyzacją nie jest najszczęśliwsze chociaż można się przyzwyczaić. Dostęp do licznika dziennego archaiczny.
Brak szczególnych plusów oraz minusów. Poprawnie.
Moim zdaniem bardzo dobrze. Z przodu jak i z tyłu dla osób około 1.9 m jest wystarczająco wygodnie.
Jest dobrze, ale przy pewnych prędkościach trochę za mocno słychać szum opon - zarówno letnich jak i zimowych.
Bardzo ekonomiczny silnik.
W porównaniu do konkurencji z takim silnikiem i wyposażeniem cena jest adekwatna.
Przy niższych temperaturach pojawiły się trzeszczące plastiki. Na szczęście udało mi się to wyeliminować, ale niesmak pozostał.
Brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW [l/100km]