Oceny Honda Concerto Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW 1988-1995

Honda Concerto Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW 1988-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Concerto Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW 1988-1995

~Arturek
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
To moje drugie concerto (poprzednie musiałem sprzedac z powodu dołka finansowego) ale po 6 latach chetnie wróciłem do tego modelu jako do auta rezerwowego. Idealne auto, bardzo mało awaryjne, z bardzo dobrym wyposazeniem i w doskonałej cenie. Na poczatku lat 90tych w tej klasie honda była lideram. Teraz troszke juz stara sylwetka auta, ale i tak niezle sie trzyma.W tej cenie i z tego segmentu jest naprawde swietnym wyborem nawet jak na swoj...
~kfiecien
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Moje pierwsze auto, niezawodne, bardzo tanie w eksploatacji, przez 5 lat zrobiłem 150000km na gazie i nigdy nic się nie zepsuło, raz wymieniłem uszczelkę w misce olejowej i raz parę gumek w zawieszeniu ale w sumie nic nie stukało mimo że były sparciałe, raz ją przetarłem lekko z boku i nawet tam nie gniła jak np. słynne civici. Niestety kilka lat temu żona rozbiła i tak się skończyła przygoda z Hondą.
~Dąbek
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Super autko. Wygodne i niezawodne, jak na swoją cenę. Jestem bardzo zadowolony. Kupiłem je używane 16 lat, ale w dobrym stanie i na razie działa bez zarzutu. Duży bagażnik, w środku też sporo miejsca. Dynamiczny silnik, można nieźle się rozpędzić. Jedynie ta karoseria do poprawek. Autko mam na benzynę. Polecam tą Hondę mimo, iż jest już starym samochodem.
4,1
~ShaMaN_Lodz
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Ujdzie w tłoku. Jak na mój gust nie trawie takich aut. To było moje pierwsze i ostatnie auto na gaz (bo cuchnie). Spalanie podałem w paliwie Pb95, bo w gazie nie sprawdzałem. Wnętrze nie mal ekskluzywne jak na lata 90te. Blaszka w przypadku mojej była w 99% bardzo dobra.
~Tryann
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Zakochuje sie każdego razu kiedy wysiadam z tego auta. Owszem deska jak świeżo wyjęta spod siekiery, nisko jakby tyłkiem po asfalcie i czasami głośno jak na dyskotece... Najpierw ją polubisz, potem znienawidzisz a potem ją pokochasz... Bo zawsze jest kiedy jest potrzebna i jest niezawodna! Myśle o zakupie takiej samej tylko nowszej (mniejszy przebieg) i z większym silnikiem 1,6 oraz lepszym wyposażeniem.
~maniek
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
honda sprawuje sie nienagannie.jezdze nia od 6 miesiecy i niemam z nia zadnych problemow.od chwili zakupu byłem zmuszony wymienic klocki hamulcowe i koncowy tłumik wydechu.jestem bardzo zadowolony z uzytkowania tego modelu
Dziennik kosztów dla Honda Concerto Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
8,6
~Laszlo - Poznań
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Bardzo dobre auto, godne polecenia dla kierowców młodych i starszych. Typowy dobrej jakości japończyk, przestronne wnętrze, dobra ergonomia, spory bagażnik. Banał, ale jeśli się o nie dba potrafi się odwzajemić. Podobno podatny na montaż instalacji. Ale nigdy nie zagazuję mojego maleństwa
~Grzegorz
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Ocena nie może być inna (gdybym mógł, dałbym 6!). Za małe pieniądze świetny, przestronny, ekonomiczny i bardzo ładny samochodzik. Warto poszukać zadbanego i niezjeżdżonego egzemplarza (małe naprawy, zwłaszcza dobrze wykonane, nie powinny być przeszkodą!). Honda naprawdę wie, jak skonstruować porządny samochód. Szkoda, że już nie produkuje Concerto...
~prado
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
samochód który kupiłem dostał nieźle w d.. od poprzednich właścicieli ja doprowadziłem go do porządku i tylko raz w ciągu roku zepsuł mi się tak że musiałem holować (półośka), dwa razy udało mi się doprowadzić do pofałdowania tarcz, za pierwszym razem wymieniłem a za drugim przetoczyłem tarcze trzeba uważać bo hamulce są dobre ale podatne na fading. Generalnie za tą kasę super niezawodna, wygodna i duża fura. Zrobiłem 20 tys km przez 11...
~Tomtom
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Pierwszy i nie ostatni japończyk. Wcześniej jeździłem garbusem więc jak wsiadłem do tego to przez jakiś czas zdarzało mi się odpalać uruchomiony silnik
Honda Concerto Hatchback