Oceny Honda Concerto

32 oceny

Najnowsze oceny Honda Concerto

~bartek
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
HONDA Concerto jest wspaniałym autem zarówno rodzinnym jak i sportowym- ten samochód ma dusze, jest dosc rzadki na naszych drogach i stanowi swietna alternatywe dla innych marek w podobnych cenach, jest to moj pierwszy samochod i byc moze dlatego jest to wizja nieco wyidealizowana to jednak zupelnie obiektywnie osadzajac stwierdzam ze Japonczycy wiedzieli co robia- od razu czuc ze nie jest to tzw. "masowka" tylko auto naprawde wysokiej...
~kfiecien
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Moje pierwsze auto, niezawodne, bardzo tanie w eksploatacji, przez 5 lat zrobiłem 150000km na gazie i nigdy nic się nie zepsuło, raz wymieniłem uszczelkę w misce olejowej i raz parę gumek w zawieszeniu ale w sumie nic nie stukało mimo że były sparciałe, raz ją przetarłem lekko z boku i nawet tam nie gniła jak np. słynne civici. Niestety kilka lat temu żona rozbiła i tak się skończyła przygoda z Hondą.
~Dąbek
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Super autko. Wygodne i niezawodne, jak na swoją cenę. Jestem bardzo zadowolony. Kupiłem je używane 16 lat, ale w dobrym stanie i na razie działa bez zarzutu. Duży bagażnik, w środku też sporo miejsca. Dynamiczny silnik, można nieźle się rozpędzić. Jedynie ta karoseria do poprawek. Autko mam na benzynę. Polecam tą Hondę mimo, iż jest już starym samochodem.
4,1
~ShaMaN_Lodz
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Ujdzie w tłoku. Jak na mój gust nie trawie takich aut. To było moje pierwsze i ostatnie auto na gaz (bo cuchnie). Spalanie podałem w paliwie Pb95, bo w gazie nie sprawdzałem. Wnętrze nie mal ekskluzywne jak na lata 90te. Blaszka w przypadku mojej była w 99% bardzo dobra.
~~honda concerto 1.5 i
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
kupilem 12 latka za 4.5 tys. zl. poza drobnymi usterkami (nie dzialajacy spryskiwacz tylnej szyby, nie dzialajaca kontrolka paliwa (rezerwa!)) ogolnie wszystko ok. ale nie jest no nowe auto. czuc ze to juz staroc!
~Carlosik
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Auto dobre na krótkich jak i dalekich rodzinnych wyjazdach, nie powala super sylwetką i nowoczesnością ale to w końcu 1992 rok a wyposażenie ma jak na tamte czasy "full wypas - el lusterka wsz. szyby szyber dach elektryczny el ust świateł, centralny zamek, klimatyzacja... Prektycznie bezawaryjne nigdy mnie nie zawiodło. Auto ma również zacięcie sportowe 112 koni robi go groźnym rywalem dla niektórych młodszych rocznikowo dwulitrówek...
~Tomtom
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Pierwszy i nie ostatni japończyk. Wcześniej jeździłem garbusem więc jak wsiadłem do tego to przez jakiś czas zdarzało mi się odpalać uruchomiony silnik
~zbyszko
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
Autko bezawaryjne zapewniające nie tylko dotarcie z punktu A do B dające wiele przyjemności z jazdy. Wystarczająco obszerne zby zapakować rodzinkę.
2,5
~Waldemarro
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Slabe auto czesci drogie i trudno dostac czeste usterki.
~wafel
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
świetny kompromis niędzy autem rodzinnym i sportowym. wygodny, funkcjonlny a zarazem dynamiczny i sztywny.